گردشگری

بام لند تهران و جذابیت هایش

بام لند یکی از مراکز خرید و تفریحی و سرگرمی شهر تهران است که در سالهای اخیر علاقه مندان خاص خود را پیدا نموده است.این مجموعه که در غرب تهران مشرف به دریاچه چیتگر واقع شده است دارای ۶۵۰۰۰ مترمربع وسعت و نزدیک به ۳۰۰۰۰ متر مربع بنا میباشد.

بام لند

بام لند
بام لند

یکی از بزرگترین امتیازات این مجموعه دور بودن از سرو صدا و همهمه های شهری است که در دل شهر شلوغ و پرهیاهوی تهران فضایی آرام را برای مراجعه کنندگان فراهم مینماید.

از سوی دیگر مراکز خرید بام لند اکثرا ارائه دهنده محصولات برند بوده و علاقه مندان مشگل پسندی که تمایل به خریدهای اینچنینی دارند را از خود راضی میکند.

بام لند دارای چندین رستوران و کافی شاپ است که علاوه بر فرصتی برای استراحت میتواند نیازهای رستورانی و کافی شاپی افراد مختلف با سلیقه های متفاوت را نیز پاسخ دهد.

هنر دونفر از مهندسین و طراحان کشور عزیزمان ایران به نامهای سرکار خانم مریم یوسفی و جناب آقای مرتضی ادیب  موجب خلق این آثار فاخر که علاوه بر اینکه از معماری مدرن بهره گرفته است مزین به معماری های ظریف ایرانی نیز میباشد.

بام لند
بام لند

همجواری با پارک بزرگ و بنام چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس و دارا بودن مسیر پیاده روی باعث شده بسیاری از دوستداران این تحرک کم خرج برای حفظ سلامتی وقت مفیدی را در این مسیر سپری کنند.

سرگرمی هایی نظیر پاتیناژ، آمفی تئاتر روباز با برنامه های زیبا و متنوع در روزهای مختلف سال، ماهیگیری و تماشای اجرای موسیقی، اشتیاق همه را برای بازدید از اینجا بیشتر و بیشتر می کند.

بیشتر بخوانید  معرفی کشور ایالات متحده آمریکا

یکی از جذابیت های خاص این مجموعه امکان ماهیگیری برای علاقه مندانش میباشد.وسایل ماهیگیری علاوه بر فروش بصورت اجاره ای یا بصورت عضویت نیز در اختیار متقاضیان قرار داده میشود تا در دل شهر تهران از این ورزش مفرح و اذت بخش کمال استفاده را ببرند.

همچنین در مناسبت های مختلف مجموعه سالن نمایش روباز بام لند پذیرای اجرای تئاتر های مختلف بوده که بخش قابل توجهی از مراجعه کنندگان از این فرصت ها استفاده میکنند.

برای رفتن به این مجموعه کافی است خود را به بزرگراه شهید خرازی برسانید.

بزرگراه شهید خرازی (ادامه همت) غرب، بعد از خروجی بزرگراه آزادگان، خروجی “کاشان جنوب دریاچه شهدای خلیج‌فارس”، ۴۵ متری کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز خرید بام‌لند

ساعت بازدید محوطه بام لند:

از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ می توانید بدون پرداخت هزینه ای از حضور در این مجموعه لذت ببرید.

ساعت بازدید از مرکز خرید و فروشگاه های بام لند

شش ماه اول سال

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰

روزهای پنج شنبه و جمعه: ۱۰:۰۰ تا ۲۴:۰۰

شش ماه دوم سال

روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰

روزهای پنج شنبه و جمعه: ۱۰:۰۰ تا ۲۳:۰۰

 

 

 

 

مجله ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا