چهره ها

بیوگرافی مژده خنجری/تصاویر

مژده خنجری از مجریان جوان و با انگیزه کشورمان می باشد که در این جا با او و زندگیش بیشتر آشنا خواهید شد. او یکی از جوان ترین مجریان صدا و سیما می باشد، مژده خنجری در کشور فرانسه بزرگ شده و در حال حاضر با برنامه یک روز تازه از شبکه ۵ سیما میهمان خانه های مـا هستند.

مژده خنجری
مژده خنجری

مژده خنجری و همسرش زندگی عاشقانه خوبی را دارند .

ازدواج

وی ازدواج کرده، او همچنین یکی از فعال ترین ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با او آشنا شویم.

مژده خنجری
مژده خنجری

صفحه اینستاگرام  mozhdeh_khanjari_tv@

صفحه اینستاگرامی وی بیش از ۶۰ هزار دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد.

این هنرمند جوان در کنکور سراسری رتبه ۱۴ را بـه دست آورد و هم اکنون دانشجوی ترم آخر روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی اسـت.

مژده خنجری
مژده خنجری

بیوگرافی

او زاده ی ۲۳ مرداد ۱۳۷۲ در تهران می باشد. او تحصیلات راهنمایی و دبیرستان را در فرانسه پشت سر گذاشت و همین حالا در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه شهید بهشتی مشغول بـه تحصیل می باشد. او همسر محمد منفردی اسـت و هم اکنون به کار اجرا مشغول میباشد.

مژده خنجری
مژده خنجری

زندگی

وی درباره نحوه ورودش بـه سازمان صداو سیما ان گونه پاسخ می دهد: در سال ۹۱ بـه واسطه دانستن زبان فرانسه برای برون مرزی سازمان تست مترجمی جهت گزارشگری بـه زبان فرانسه را داده و در حیه تهیه گزارش برای سازمان بوده که توسط تهیه کننده برنامه بـه روز بـه این برنامه دعوت شده و پس از تست دادن بـه اجرا در این برنامه مشغول گردیده اسـت.

مژده خنجری
مژده خنجری

در واقه شروع فعالیتش در حوزه اجرا در برنامه بـه روز و قسمت معرفی نرم افزار بوده اسـت. مژده خنجری بـه غیر از برنامه بـه روز در برنامه هایی چون ویتامین ث ؛ حذف و اضافه، برخط به عنوان مجری فعالیت داشته اسـت.

زندگی شخصی

وی در پاسخ بـه این سوال که آیا زندگی کاری بر روی زندگی شخصی تاثیرگذار بوده آن گونه پاسخ می‌دهد که : از همان اول که وارد سازمان شده ازدواج کرده ام و همه ی ی تصمیمات را در زندگی با همسرم می گیرم.

مژده خنجری
مژده خنجری

و در مورد این که این برنامه خوب اسـت یا لازم اسـت که اینقدر وقت بگذارم همه ی ی را با مشورت انجام می دهم . از آنجایی که مـن دانشجو نیز هستم تاکنون زندگی کاری و شخصی و درس و تحصیلم مشکلی ایجاد نکرده و تاکنون تصمیم نگرفته ام که از آن پشیمان شوم.

مژده خنجری
مژده خنجری

دوران زندگی در فرانسه

او از سال های تحصیلش در فرانسه می گوید که در هنگام هم درس فرانسوی و هم ایرانی می خوانده و بـه واسطه رفت و آمد بـه ایران زیاد با دوستان ایرانیش در ارتباط و رفت و آمد بوده اسـت.

مژده خنجری
مژده خنجری

در ادامه مسیر که در ایران روانشناسی می خوانده خیلی با نوجونان و کودکان در ارتباط بوده و این ارتباط باعث شده که در برنامه ای مثل برنامه بروز که مخاطبانش اکثرا نوجوانان هستند موفق عمل نماید.

مژده خنجری
مژده خنجری

علاقه به کار مجری گری از همان دوران بچگی

او در مورد علاقمندیش به کار اجرا می گوید: از سن ۱۲؛۱۳ سالگی برنامه های جام جم را دنبال می کرده و علاقه داشته که مجری شود و همچنین علاقه و تمایل بـه رشته روانشناسی هم داشته اسـت و اینک یکی از بزرگترین اهدافش ادغام روانشناسی و اجرا اسـت و میخواهد روانشناسی را وارد حوزه اجرا نماید.

مژده خنجری

مجری گری و داشتن اطلاعات عمومی

وی میگوید که خیلی سعی می کنم که مدام بـه روز باشم . و این که در درنیایی که مدام همه ی ی چزیز در حال تغییر و دگرگونی می باشد بد نیست که در رابطه با بعضی مسائل بـه روز بود . این بـه روز بود هم در حوزه اجرا میتوان کمک کننده باشد و هم در زمینه تحصیلم می‌تواند فایده داشته باشد.

مژده خنجری

تالاب

بیشتر بخوانید  سازمان ملل از بهنوش بختیاری تقدیر کرد

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =