اخبار

حدود ۸۰۰ هزار نفر متقاضی محصولات ایران خودرو

مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو ،اهورا گلیاری گفت: در این دوره از پیش فروش خودروهای ایران خودرو این شرکت مجوز پیش فروش ۲۴ هزار خودرو را داشت که تا ساعت ۱۲ روز ۲۹ مهرماه درحالیکه ۷۶۰ هزار و ۲۰۰ نفر به سایت مراجعه کرده بودند، ۲۰ هزار و ۵۰۰ نفر موفق به ثبت نام خودرو شدند.

 ایران خودرو
ایران خودرو

وی افزود: با توجه به اینکه حدود ۸۰۰ هزار نفر تاکنون برای خرید محصولات ایران خودرو به این سایت مراجعه کرده اند افزود: درحالیکه تنها ۲۴ هزار خودرو ظرفیت این شرکت برای پیش فروش بود قطعاً برای بسیاری امکان ثبت نام وجود نداشته که این باعث نارضایتی این افراد می شود اما باید این نکته را درنظر گرفت که کل تولید خودرو در شرکت ایران خودرو در سال گذشته ۷۶۰ هزار دستگاه نبوده و موفق نشدن خریداران در ثبت نام هیچ ارتباطی به شایعات بستن سایت توسط این شرکت ندارد.

وی تأکید کرد: ثبت نام خودرو در سایت این شرکت حتی از طریق یک گوشی تلفن همراه ساده هم ممکن است و این شرکت برای جلوگیری از دستیابی افراد سودجو به سایت تمهیدات بسیاری اندیشیده که ازجمله آن محدودیت دسترسی نمایندگی های رسمی شرکت ایران خودرو به سایت ثبت نام است. ضمن اینکه ارگان های نظارتی بازرسی های جدی بر روی سایت ثبت نام دارند.

گلیاری افزود: زمان تحویل خودروهای ثبت نام شده در این پیش فروش از دیماه سال آینده و بعد از تحویل خودروهای پیش فروش شده در دوره های قبل است که به ترتیب و به نوبت ثبت نام ادامه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید  اعلام قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو+ جدول

مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو گفت: همچنین قیمت این خودروها قطعی نیست چراکه اینگونه ثبت نام برای افرادی درنظر گرفته شده است که یا توانایی و یا علاقه ای به خرید نقدی خودرو ندارند و ترجیح می دهند از سود مشارکت برخوردار شوند به همین دلیل قیمت قطعی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه و براساس مقررات کشور با کسر سود مشارکت متقاضی از قیمت نهایی خودرو تعیین خواهد شد.

وی افزود: خودروهایی که در این پیش فروش ارائه شده است خودروهایی هستند که ریسک تولیدشان براساس شرایط اقتصادی کشور در سال آینده بسیار کم است و شرکت امکان برآورده کردن تعهداتی را که می دهد دارد. که ازجمله آنها خودروی ۲۰۶ تیپ ۲ ، دنا ، سورن، پژو ۴۰۵ و چند محصول دیگر است.

 

منبع:حبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + ده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا