روانشناسی

خصلت هایی که زنان را جذاب تر میکند

جذابیت زنان در نقاط مختلف دنیا با مفاهیم گوناگونی روبروست . هرچند بسیاری از جذابیت ها را در مسائل ظاهری میدانند اما همین عده خوب میدانند که این خصلت ها عمری بسیار کوتاه و موقتی دارند.ولی به هر صورت یکی از بزرگترین سرمایه ها برای زنانکه همگی جز جذابیت برای آنان به شمار می آورند وقار و متانت است .البته باید یادآورد شد این موضوع ربطی به شادی و اجتماعی بودن آنها نخواهد داشت ولی همین خصلت در همه جای دنیا و با هرفرهنگی مورد پذیرش همگان واقع میشود.این وقار و متانت میتواند آنقدر زنان را در زندگی و مناسبات اجتماعی پیش ببرد که در جایگاههای ویژه اجتماعی خود راهگشای بسیاری از همنوعان خوددر دنیا باشند.کم نیستند زنانی که در دنیا با مسئولیت های خود توانسته اند با جایگاههای بالاییاز مناسبات اجتماعی و تاثیر گذاری دستپیدا کنند.اما در این مطلب مجله ایران به ذکر چند نکته خواهیم پرداخت.

جذابیت زنان

جذابیت زنان
جذابیت زنان
  • آنان خودشان را دوست دارند و به خود احساس بسیار لطیف و با احترامی دارند.احساسات منفی که موجب عدم اعتماد به نفس میشود را شناسایی کرده و سعی در بهبود آنها خواهند نمود.
  • احساسات متعادل خود را همیشه حفظ میکنند.متاسفانه گاهی دیده میشود برخی از زنان احساسات خود را با تظاهر به سرکوب لطافت های خود بروز میدهند که این موضوع باعث عدم جذابیت آنان خواهد بود.عاطفی بودن آنها جزئی از جنس آنهاست و زنانی که از این خصیصه خود را خای نگه میدارند یا تظاهر به آن میکنند متاسفانه در جایگاه های زندگی و مناسبات اجتماعی جایگاه شان را از دست میدهند.
  • صداقت و وفاداری اصولی است که افراد متقابل را به شدت تحت تاثیر قرار داده و این موضوع در زندگی با شریک زندگی یشان باعث تثبیت موقعیت های آنان میشود.
  • آنها چهره ای باز و لبی خندان دارند و البته در ایجاد احساسات با جنس مخالفمراقبت های لازم برای جلوگیری از ضربه به روحیه خودشان را خواهند نمود.
  • زنان جذاب با شرایط جسمی و سایر شرایط خود مشگلی ندارند و همانطور که هستند و بدون خودخواهی آزاردهنده خود را پذیرفته اند.آنها سعی در بهتر شدن دارند اما در این کار افراط نمیکنند و تمام زندگی یشان را وقف فاکتورهای ظاهری نخواهند کرد.
  • توجه به آراستگی یکی از نکات زنان جذاب است اما باید بدانیم زیاده روی در آن نتیج عکس به دنبال خواهد داشت.برخی از این نتایج عبارتند از :آنها وقتی برای تقویت روحیه و توان اعتماد به نفس خود نخواهند داشت و دوم اینکه به شدت وابسته به ابزار و فاکتورهای ظاهری میشوند و پس از مدتی که ممکن استروش های آنان ادامه نداشته باشد ناخودآگاه در اعتماد به نفس شان تاثیر منفی بروز خواهد داشت.البته نمیتوان کتمان نمود که یکی از فاکتورهای همیشگی نه تنها برای خانم ها بلکه برای اقایان نیز ویژگی های ظاهری است که البته در خانم ها این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است اما نکته ای که در این راستا بایستی به آن توجه نمود استمرار به آراستگی است که میتواندبسیار تاثیرگذار باشد .البته در نکات ریز شاید به نکاتی مانند آرایش مو و موی بلند،انتخاب با دقت لباس های مناسب بخصوص برای شریک زندگی و بوی خوش همیشگی از ده ها مورد این موارد به شمار خواهد رفت.
بیشتر بخوانید  جملاتی که باید در زندگی زناشویی به همسرتان بگویید

خاطر نشان میسازد موضوع این مطلب ما جذابیت های دائمی است وگرنه همه خوب میدانیم با صرف هزینه هایی هم برای اقایان و هم برای خانم ها میتوان جذابیت های دلفریبی خلق نمود که البته این جذابیت ها مسلما تا زمان وجود ایزار در دسترس هستند و چه بسا افرادی با این خصوصیات در زندگی درونی یشان با تنش های بسیار متعددی روبرو باشند.

مجله ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا