گوناگون

دانشگاه لندن سیتی؛ محبوب‌ترین دانشگاه انگلیس

دانشگاه لندن سیتی یکی‌ از معروف‌ترین و محبوب‌ترین دانشگاه‌های انگلیس برای دانشجویان است که دانشجویان آن از ۱۶۰ کشور مختلف در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

دانشگاه لندن سیتی یکی‌ از معروف‌ترین و محبوب‌ترین دانشگاه‌های انگلیس برای دانشجویان است که دانشجویان آن از ۱۶۰ کشور مختلف در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

دانشگاه لندن یک دانشگاه فدرال است که عمده بخش‌های آن در لندن واقع است و پس از دانشگاه آزاد انگلیس (Open University) دومین دانشگاه بزرگ این کشور است.

دانشگاه لندن سیتی
دانشگاه لندن سیتی

این دانشگاه فدرال در سال ۱۸۳۶ تأسیس شد و ۱۹ کالج و ۲۱ مؤسسه آموزشی دارد؛ نه کالج بزرگ این دانشگاه عبارت‌ از کینگز کالج لندن، دانشکده مطالعات مشرق‌زمین و آفریقا، کالج بیربک، کالج گلداسمیت، مدرسه بازرگانی لندن، مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن، دانشگاه ملکه ماری، رویال هالُوِی، و کالج دانشگاهی لندن هستند.

کالج سلطنتی لندن نیز در گذشته بخشی از دانشگاه لندن بود که در ۹ ژوئیه۲۰۰۷ به‌طور رسمی از دانشگاه لندن جدا شد.

دانشگاه لندن سیتی همواره در میان ۱۰ دانشگاه برتر جهان در زمینه استخدام دانشجویانش بعد از اتمام تحصیل قرار گرفته است.

این دانشـگاه در سال ۲۰۱۶، هجده‌اُمین رتبه دانشگاه برتـر انگلیس را در جـدول «یونیـورسیتی لیـگ» (University League) که توسـط گاردیـن رتبهبنـدی می‌شـود، بدست آورده است.

همچنین، در رتبهبنـدی تحصیـلات تکمیـلی تایمـز، دانشـگاه لندن سیتـی در فهرست ۱۰۰ دانشـگاه برتـر زیـر ۵۰ سال عمر قرار دارد.

این دانشـگاه عضو انجمن «MBAs»، «EQUIS» و «Universities UK» است.

بیشتر کارکنان دانشگاه لندن سیتی خارجی‌ هستند و از ۵۰ کشور دنیا در این دانشگاه مشغول کار و تدریس هستند.

 

منبع:فارس

بیشتر بخوانید  ناگفته‌هایی درباره سگ‌های قهرمان ایران + تصاویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا