کتابمذهبی

دانلود کتاب عظمت خدای مهربان، راز خوشبختی و قدرت

  • از: کیمیا مظفریان
  • موضوع: کتاب‌های اندیشه و مذهب
  • ۲۶۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • حجم:۲مگابایت

معرفی کتاب عظمت خدای مهربان، راز خوشبختی و قدرت

کتاب عظمت خدای مهربان، راز خوشبختی و قدرت نوشته‌ی کیمیا مظفریان، شما را در به دست آوردن روحیه‌ی شکر و سپاس و دیدن نعمت‌های خداوند مهربان و رضایت از نعمت‌ها یاری می‌کند.

نیت نویسنده از نوشتن کتاب حاضر این است که عشق به خداوند در قلب‌ها و تمایل به اطاعت از خداوند بیشتر شود. بهترین نقطه‌ی مثبت این اثر، به دست آوردن امید به رحمت الهی و باور وعده‌ی الهی در مورد پیروزی جبهه‌ی حق و باور به قدرت پشتیبانی و حمایت خداوند است.

در بخشی از کتاب عظمت خدای مهربان، راز خوشبختی و قدرت می‌خوانیم:

برای ورود ﺑﻪ ﻣﻠﻜﻮت آﺳﻤﺎنی، مهربانی خداوند را با تمام روحت باور کن. وقتی واقعا مهربانی و رحمانیت و سخاوت پروردگار را باور کنی، زﻣﺎن ﻣﺘﻮﻗﻒ می‌ﺷﻮد و خدا را ﻣﻼﻗﺎت می‌کنی. ﺧﺪا در درون ﻗﻠﺐ ﺗﻮﺳﺖ. از خدا ﺳﻮال ﻛﻦ. قرآن کریم را زیاد بخوان و در معانی ژرف آن زیاد تامل کن. قرآن کریم سخن مستقیم خداوند، و وحی از ﻣﻠﻜﻮت است و راه ﻛﻤﺎل و ﺧﻮشبختی را در ﺟﻠﻮی ﭘﺎی آدمی ﻗﺮار می‌دﻫﺪ و او را از عاقبت سخت انکار و تکذیب نعمات الهی بیم می‌دهد. صدق گفتار الهی در ﺗﻤﺎم وﺟﻮدت ﻃﻨﻴﻦ می‌افکند و راه شقاوت و سعادت را به تو نشان می‌دهد.

قرآن عظیم و سیره زندگی دوازده امام معصوم، راهنمای مقتدر الهی است. وقتی قرآن کریم را می‌خوانی رحمت ﻋﻈﻴﻢ ﺧﺪا را در ﻋﻤﻖ ﻗﻠﺐ و روحت حس کن. هدایت الهی بر اساس حکمت ﻛﺎﻣﻞ و روﺷﻦبینی ژرف و فرزانگی بی‌کران‌ست. ﻋﻠﻢ ﺧﺪای ﺗﻮ ﺑﺮ ﺗﻤﺎم ﻋﻠﻮم ﻣﺤﺎط اﺳﺖ. ﻗﺪرت دﺳﺘﻴﺎبی ﺗﻮ به داﻧﺶ و آﮔﺎهی در ﻛﻨﺎر ایمان به ﺧﺪاوند حکیم و تبعیت از او ﺑسیار بالا می‌رود. ﺻﺮاط ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ در پیروی از هدایت پروردگار مهربان اﺳﺖ.

بیشتر بخوانید  دانلود کتاب رمان عادت می‌کنیم

روﺷﻨﺎیی علم الهی ﻫﺰاران ﺑﺮاﺑﺮ روﺷﻨﺎیی ﺧﻮرﺷﻴﺪ، ﺧﻴﺮهﻛﻨﻨﺪه و ﺗﺎﺑﺎن اﺳﺖ. خداست که علم به هنگام رخداد قیامت نزد اوست، و اوست که باران را فرو می‌فرستد، و آنچه را در رحم‌های جانداران زاینده است از تعدد حمل، اوصاف جسمی آینده، حالات روانی، اعمال آتی و مقر نهایی آن‌ها را به دقت می‌داند. هیچ انسانی نمی‌داند که فردا چه از دانش و عمل و مال به دست خواهد آورد و هیچ کس نمی‌داند که در کدام قسمت زمین خواهد مرد. خداوند به همه این‌ها و بسیاری مسائل دیگر فرای تصور انسان دانا و آگاه است.

 

 

 

 

خداشناسی, زندگی معنوی, شناخت خدا, تعریف خدا, حضور خدا, وجود خدا, راههای تقویت ارتباط با خدا, ارتباط با خداوند متعال, چگونه با خدا ارتباط داشته باشیم, pdf خدا شناسی, کتاب هایی در مورد خدا, حضور خدا در زندگی,

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا