اخبار

شب بازارها در تهران

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از طرح ویژه ساماندهی برای اشتغال‌زایی اقشار آسیب پذیر با همکاری شهرداران مناطق و شب بازارها در تهران خبر داد.

حمیدرضا تحصیلی مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در نشست مشترک با سلیمی، شهردار منطقه ۳، هادی زبده، شهردار منطقه ۱۶ و مهندس حسن رحمانی، شهردار منطقه ۲۱ از اجرای طرح‌های ویژه جهت اشتغال زایی خبر داد و گفت: پیرو برگزاری این جلسه مقرر شد راه اندازی شب و روز بازارها، ون کافه‌ها ، بهره برداری از پیاده راههای خاص و کیوسک‌ها برابر قوانین و دستورالعمل‌های صادره صرفا با هماهنگی شرکت ساماندهی انجام پذیرد.

شب بازارها در تهران
شب بازارها در تهران

تحصیلی با اشاره به اینکه این طرح‌ها به منظور احیای حیات شبانه پایتخت و کاهش آسیب‌های اجتماعی، حمایت از اقشار آسیب پذیر در شهر تهران در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: این شرکت در راستای ایجاد اشتغال راه اندازی شب و روز بازارها را با همکاری مناطق ۲۲ گانه در دستور کار خود قرار داده است.

وی به راه اندازی کیوسک‌ها و کافه ون‌ها در شهر تهران اشاره کرد و گفت: این طرح پس از طی مراحل قانونی به زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه قرار است از چندین پیاده راه مشهور در شهر تهران در راستای ایجاد اشتغال اصناف استفاده شود، تصریح کرد: برنامه های مناسبی در خصوص درآمد زایی و اشتغال صنوف و اقشار آسیب پذیر در نظر گرفته شده که امیدواریم به زودی شاهد اجرایی شدن آن در سایر مناطق باشیم.

بیشتر بخوانید  قیمت خودرو در بازار و کارخانه باید ۵ درصد تفاوت داشته باشد

تحصیلی با بیان اینکه طرح‌های فوق قرار است با محوریت شرکت ساماندهی و با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه اجرایی شود، افزود: مقرر شد تا شرکت ساماندهی طرح‌های مطالعاتی لازم را تدوین و مناطق ۲۲ گانه نیز مکان یابی های مورد نیاز را برای اجرای طرح های فوق به این شرکت ارایه دهند.

 

منبع:تسنیم

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا