شرکت خدمات بیمه ای توسعه هنر کد ۹۹۹۸ بیمه ایران

شرکت خدمات بیمه ای توسعه هنر کد ۹۹۹۸ بیمه ایران

مشاوره و صدور تمامی بیمه های مجاز در کشور

بیمه های اتومبیل ثالث و بدنه

بیمه های مسئولیت و مهندسی

بیمه های آتش سوزی و باربری

بیمه های عمر و درمان

امکان صدور بیمه بصورت تلفنی و ارسال بیمه نامه

امکان بازدید و کارشناسی اتومبیل در محل مشتریان گرامی

پیگیری خسارات مشتریان محترم

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، تخفیفات ویژه ای را برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، امـوال، مسئولیت واشخاص در سراسر کشور ارائه می کند.

    به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، معاون فنی بیمه ایران با بیان این مطلب گفت: این تخفیفات برای بیمه نامه های بدنه اتومبیل ۱۰ درصد، بیمه آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی ۱۰درصد، بیمه حوادث و عدم النفع رانندگان ۲۰ درصد، بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان ۱۰ درصد، بیمه مسئولیت هیات مدیره ساختمانها ۲۰درصد، بیمه وقفه در کسب و کار پزشکان و پیراپزشکان۲۰درصد و بیمه حوادث انفرادی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده  است.

تهران-میدان ونک

خیابان ملاصدرا

بعداز تقاطع شیخ بهایی

پلاک۲۰۶

واحد A3

شرکت خدمات بیمه ای توسعه هنر

بیمه ایران

۰۲۱-۸۸۰۴۲۰۰۷

۰۲۱-۸۸۰۳۹۲۰۶

۰۹۱۲۱۳۴۶۷۴۸

۰۹۱۲۶۳۶۴۳۱۲

Tosehonar@yahoo.com

۸ صبح الـــــــــــی ۱۸

با مدیریت:داود رحیمی

بیمه اتومبیل

بطور کلی گروه بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد. علاوه بر موارد فوق شکست شیشه اتومبیل، دفاع از حقوق بیمه‌گذار در مراجع دادگستری و مراجعه به مسئول خسارت، کاهش بهای اتومبیل در اثر تصادف، توقف اتومبیل خسارت دیده در مدت تعمیر نیز با دریافت حق‌بیمه اضافی قابل بیمه شدن می‌باشد. خسارت‌هایی که در اثر حوادث اتومبیل متوجه اشخاص ثالث می‌شود به موجب بیمه نامه شخص ثالث مورد تامین قرار می‌گیرد. بیمه شخص ثالث جنبه اجباری دارد و تابع قانون و مقررات خاص خود می‌باشد.
بنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد

بیمه مسئولیت

بیمه های مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای است که به طور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تامین امنیت حرفه ای مشاغل و فعالیتها تاثیر گذار می باشد .
بطور کل اگرچه بیمه مسئولیت تأمینی برای اشخاص ثالث در قبال مخاطرات ناشی از فعالیت و زیست بیمه گذار می باشد اما بیمه گذار با توجه به جبران خسارت از سوی بیمه گر (شرکت بیمه) آرامش و اطمینان خاطری در زمان فعالیت خود کسب خواهد نمود.
با توجه به مسئولیتهای بیشماری که هریک از ما در قبال سایر افراد جامعه داریم می توان تعداد بسیار متنوعی از بیمه های مسئولیت را برشمرد اما با توجه به میزان استقبال مردم از انواع نسبتا محدود این نوع بیمه و عدم آشنایی با گونه های دیگر آن شرکتهای بیمه نیز بطور معمول تعداد اندکی از این پوششها را به مردم می فروشند.

بیمه اشخاص

انسان‌ از آغاز پیدایش‌ جوامع‌ انسانی‌، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمین نیازهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ بوده‌ است‌.
باتوجه‌ به‌ همین‌ نیاز بوده‌ که‌ شرکتهای‌ بیمه‌ با ارائه‌ طرحهای‌ متفاوت‌ و ابتکاری‌ متناسب‌ با نیازهای ‌جوامع‌ انسانی‌ درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمدند تا در زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه ‌اقتصاد خانواده‌ ها از هم‌ نپاشد و افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ متوفی‌ و یا حادثه‌ دیده‌ بتوانند از مزایای‌ این‌ تأمین‌ اقتصادی‌ بهره‌مند شوند .
بدین ترتیب ملاحظه می شود که بیمه اشخاص یکی از مهمترین شاخه های رفاه اجتماعی محسوب می شود و درکشورهای مختلف، دولت ها رأساً سازمان هایی را به منظور تأمین خدمات بیمه اختصاص داده اند.
دکمه بازگشت به بالا