شرکت خدمات بیمه ای نیک اندیشان پارس

شرکت خدمات بیمه ای نیک اندیشان پارس

فروش بیمه نامه بصورت اینترنتی و آنلاین از طریق وب سایت شرکت

تحویل رایگان بیمه نامه

کارشناسی و بازدید در محل

پیگیری و پرداخت خسارات تا حصول نتیجه

درباره شرکت خدمات بیمه ای نیک اندیشان پارس
 

شركت خدمـات بیمه ای نیـك اندیشـان پـارس با پشتوانه تجربه مدیران خود، در ادامه فعالیت نمایندگی كد۳۱۳۲ با تجربه ده ساله نمایندگی حقیقی شركت بیمه البرز در تـاریخ سوم مهر ماه یكهـزار و سیصد و هشتاد خورشیـدی تحـت شماره ۱۹۲۶۳۵ ثبت و بعنوان نماینده حقوقی (شرکت خدمات بیمه ای) فعالیت خـود را رسما آغاز نمود و توانست در همان سال نخست، در ردیف شركتهای نمایندگی درجه یك بیمه البــرز قرار گیرد.

از ویژگیهای شركت نیك اندیشـان پارس وجـود كادر فنی با تجربه در سطـح هیئت مدیره و دارا بـودن پرسنـل فعال و كوشـا میباشد. هدف اصلی شركت در وهله اول رضایتمندی بیمه گذاران بوده ولذا كلیه سیاستهای خود را در همین راستا بنا نهاده است.

شركت خدمات بیمه ای نیك اندیشـان پـارس از سال ۱۳۸۲ تاکنون در ردیف ۱۰ شـركت نــمایندگی برتر شركت بیمه الـبرز انتخـاب و مفتخر بـه دریافـت لوح نشان نمایندگی بـرتر گردیده است.

این شـركت با دارا بـودن واحـد پرداخـت خسـارات درمان و با بـهره گیری از كـادر مجرب شـامل كارشناسان و پـزشـكان عـمومی و متخـصص، پـرداخـت هـزینه هـای درمان تكمیلی گروهی شركتهای تحت پوشش را در حداقل زمان ممكن به انجام رسانده و در حال حاضر بیش از ده هزار نفر در سطح كشور از خدمات این واحد بهره مند میباشند.

 

تهران – خیابان مطهری 

بعد از چهارراه مفتح

پلاک ۱۶۱ – طبقه پنجم شرقی

  ۰۲۱-۸۶۰۳۱۵۸۱ 

۰۲۱-۸۸۵۳۸۹۳۶

۰۲۱-۸۸۵۳۸۹۳۷ 

۰۲۱-۸۸۵۴۲۲۲۵

 

info@bimeh24.net

۸ صبح الـــــــــــی ۱۶

با مدیریت:محمدرضا دریایی

دکمه بازگشت به بالا