ورزشی

قیمت‌گذاری سرخابی‌ها تا ۲ ماه دیگر/ واگذاری تا عید نوروز

بر اساس شنیده‌ها مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری سرخابی‌ها حداکثر تا دو ماه آینده انجام شده و پس از تصویب قیمت پایه آنها در هیات واگذاری، مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس تا قبل از عید نوروز انجام خواهد شد.

قیمت‌گذاری سرخابی‌ها
قیمت‌گذاری سرخابی‌ها

به گزارش تسنیم ، چندی پیش رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته بود به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش‌گذاری می‌کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

در این راستا روز گذشته خبری به نقل از وزیر ورزش و جوانان منتشر شد مبنی بر این که در جلسه هیئت دولت که به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شده، پیشنهاد این وزارتخانه مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به تایید رئیس‌جمهور رسیده بود، به تصویب هیئت دولت رسید.

بر این اساس از سازمان خصوصی‌سازی شنیده شده مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری این دو باشگاه حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهیم شد و در این خصوص قیمت پایه سرخابی‌ها نیز به هیات واگذاری اعلام می‌شود. ضمن این که گویا سازمان خصوصی‌سازی قصد دارد تا قبل از عید نوروز، مزایده واگذاری استقلال و  پرسپولیس را انجام دهد.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید آیا این باز هم برگزارکننده مزایده سرخابی‌ها میرعلی پوری حسینی خواهد بود، یا این که با توجه به کارنامه پرحاشیه وی در زمینه واگذاری شرکت‌هایی همچون هپکو، کشت و صنعت مغان، نیشکر هفت تپه، آلومینوم المهدی و …، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی ترجیح می‌دهد این بار واگذاری استقلال و پرسپولیس را که حساس‌ترین واگذاری دولت است به فردی کم‌حاشیه‌تری بسپارد!

بیشتر بخوانید  تساوی جذاب در نبرد کلاسیک آسیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا