ورزشی

قیمت‌گذاری سرخابی‌ها تا ۲ ماه دیگر/ واگذاری تا عید نوروز

بر اساس شنیده‌ها مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری سرخابی‌ها حداکثر تا دو ماه آینده انجام شده و پس از تصویب قیمت پایه آنها در هیات واگذاری، مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس تا قبل از عید نوروز انجام خواهد شد.

قیمت‌گذاری سرخابی‌ها
قیمت‌گذاری سرخابی‌ها

به گزارش تسنیم ، چندی پیش رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته بود به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش‌گذاری می‌کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

در این راستا روز گذشته خبری به نقل از وزیر ورزش و جوانان منتشر شد مبنی بر این که در جلسه هیئت دولت که به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شده، پیشنهاد این وزارتخانه مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به تایید رئیس‌جمهور رسیده بود، به تصویب هیئت دولت رسید.

بر این اساس از سازمان خصوصی‌سازی شنیده شده مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری این دو باشگاه حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهیم شد و در این خصوص قیمت پایه سرخابی‌ها نیز به هیات واگذاری اعلام می‌شود. ضمن این که گویا سازمان خصوصی‌سازی قصد دارد تا قبل از عید نوروز، مزایده واگذاری استقلال و  پرسپولیس را انجام دهد.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید آیا این باز هم برگزارکننده مزایده سرخابی‌ها میرعلی پوری حسینی خواهد بود، یا این که با توجه به کارنامه پرحاشیه وی در زمینه واگذاری شرکت‌هایی همچون هپکو، کشت و صنعت مغان، نیشکر هفت تپه، آلومینوم المهدی و …، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی ترجیح می‌دهد این بار واگذاری استقلال و پرسپولیس را که حساس‌ترین واگذاری دولت است به فردی کم‌حاشیه‌تری بسپارد!

بیشتر بخوانید  فدراسیون فوتبال: قرارداد کی‌روش تمدید شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + یک =

دکمه بازگشت به بالا