دکوراسیون

مدل های جدید تزیین اتاق خواب عروس و داماد

عروسی یکی از بهترین جشن ها و خاطرات در ذهن هر دختر و پسر جوانی به حساب خواهد آمد، عموما رسم بر این است تا اتاق خواب عروس و داماد در شب اول عروسی را با وسایل ساده، با شمع، با گل، با تور و یا با بادکنک تزیین می کنند، جالب است بدانید این رسم در سراسر دنیا وجود داشته و قصد از این کار ساختن یک شب پر از آرامش بعد از سختی ها و جنب و جوش های طولانی مدت در یک روز و یا حتی چند ماه اخیر خواهد بود. برای تزیین اتاق خواب عروس راه های متفاوتی پیش روی شما قرار خواهد داشت که ما قصد داریم در مطلب امروز ۲۶ مدل جدید تزیین اتاق خواب عروس و داماد را برای شما نشان دهیم.

چگونه اتاق خواب عروس را تزیین کنیم ؟

تزیین اتاق خواب عروس با شمع و گل

بسته به سلیقه شما برای تزیین اتاق خواب عروس راه های متفاوتی پیش روی خواهد بود، بیشترین و مرسم ترین راه برای تزیین استفاده از شمع و گل می باشد، یکی از عمده دلایلی که برای تزیین اتاق خواب عروس از شمع و گل استفاده می شود انرژی مثبت و آرامشی است که این دو وسیله در خود دارند، شمع به شدت ایجاد آرامش در افراد کرده و عطر خوش گل و زیبایی آنها در ایجاد آرامش بعد از گذر دوره ای سخت غیر قابل انکار است.

هرچه تعداد شمع هاییکه استفاده می کنید بیشتر باشد به همان اندازه زیبایی و لطافت فضای شما نیز بیشتر خواهد بود و اگر نور شمع به تنهایی در فضای اتاق خواب عروس مشخص باشد می تواند آرامش زیادی را برای عروس و داماد ایجاد کند. برای استفاده از گل دست شما باز خواهد بود، می توانید هم گل های طبیعی و هم مصنوعی استفاده کنید، یادتان باشد شلوغ کاری ها بیهوده ممنوع است، چرا که این شلوغی ایجاد تشویش در فرد کرده و آرامش وی را از او خواهد گرفت.

بنابراین بهترین روش، استفاده از چند گل پر پر شده است، بهترین رنگ نیز  قرمز خواهد بود که نشانگر عشق آتشین است. یادتان باشد رنگ گل های پر پر شده را باید به گونه ای انتخاب کنید که دارای تمایز با رنگ رو تختی عروس باشد، به طور مثال گل قرمز و یا به رنگ بنفش برای اتاق خواب هایی که رو تختی آنها سفید است بسیار جلوه گری خواهد کرد، و برعکس برای رو تختی هایی با رنگ بنفش و قرمز بهتر است از گل های پر پر شده سفید استفاده کنید. این گل ها می توانند به صورت ساده و پر پر بر روی سراسر تخت پهن شده و یا توسط آنها اشکالی مثل قلب ایجاد کرده و شمع هایی که درون محفظه های شیشه ای هستند دور تا دور آن بچینید. یادتان باشد شمع و گل تنها برای قرار گیری روی تخت نیستند و شما برای این کار دست کاملا بازی دارید، این شمع و گل می توانند از درب ورودی بر روی زمین چیده شوند و عروس و داماد را تا اتاق خواب همراهی کنند.

عکس تزیین اتاق خواب عروس با شمع و گل بسیار شیک

 

بیشتر بخوانید  مدل های درب های ورودی آپارتمان

 

عکس تزیین اتاق خواب عروس با گل و شمع و تور

مدل تزیین اتاق خواب عروس با گل و وسایل ساده

تزیین اتاق خواب عروس جدید با گل

تصاویر تزیین اتاق خواب عروس و داماد ایرانی

تزیین اتاق خواب عروس و داماد

 عکس تزیین اتاق خواب عروس و داماد ایرانی ساده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =