نمایندگی بیمه رازی کد ۲۱۰۴۱۲ حاج میرزا

نمایندگی بیمه رازی کد ۲۱۰۴۱۲ حاج میرزا

مشاوره و صدور بیمه های مجاز در کشور

بازدید اتومبیل در محل مشتریان گرامی

ارسال بیمه نامه

پرداخت خسارت به صورت سیار

صدور بیمه نامه بصورت تلفنی

تهران-زیر پل سیدخندان

بین شریعتی و سهروردی

پلاک ۳۸

واحد ۶۱

نمایندگی بیمه رازی حاج میرزا

۰۲۱-۸۸۵۱۱۷۴۹

۰۲۱-۸۸۵۱۴۸۰۹

۰۹۱۲۳۴۶۱۲۰۶

واتس آپ و تلگرام

۰۹۱۲۳۳۶۶۷۳۴

razi210412@gmail.com

۸ صبح الـــــــــــی ۱۷

پنجشنبه ها

۸ الی ۱۴

با مدیریت:محسن حاج میرزا

بیمه شخص ثالث

براساس قانون كلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند، مسئولیت خود را در مقابل اشخاص ثالث بیمه نمایند. این بیمه نامه دو نوع خسارت وارده را جبران می كند :

  • خسارتهای مالی : شامل كلیه خسارتهای مالی است كه از محل مسئولیت راننده در حوادث رانندگی متوجه اشخاص ثالث میشود.
  • خسارتهای جانی : خسارتها و غرامت های جانی شامل فوت، نقص عضو ، از كارافتادگی دائم یا موقت و نیز هزینه های پزشكی است كه در اثر حادثه رانندگی ایجاد می گردد و با توجه به آرای صادره توسط محاكم قضایی از محل بیمه نامه قابل جبران می باشد.

نكته : چنانچه بیمه شده در طول مدت بیمه نامه دارای تصادف نبوده و خسارتی دریافت نكرده باشد می تواند از تخفیفات مشخص شده بهره مند گردد.

بیمه سرنشین

این بیمه نامه برای جبران خسارت های جرحی و فوتی وارده به خود راننده مقصر حادثه است.

تعهدات بیمه سرنشین عبارتند از :

  • غرامت فوت
  • غرامت نقص عضو “كامل و دائم” و “جزئی و دائم”
  • جبران هزینه های پزشكی راننده مقصر اعم از سرپائی و بیمارستانی تا میزان ۱۰ درصد سرمایه بیمه نامه (فوت و نقص عضو).

بیمه بدنه

در بیمه بدنه، اتومبیل بیمه شده در مقابل خطرات سرقت كلی ، آتش سوزی ، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار گرفته و خسارتهای وارد شده به اتومبیل اعم از دستمزد و ارزش لوازم و قطعات استفاده شده به قیمت روز حادثه پرداخت میشود.

نكته : در بیمه بدنه اتومبیل نیز عدم خسارت بیمه گذار در طول مدت بیمه نامه می تواند موجب تخفیف برای وی باشد.

بیمه زندگی آینده ساز کامل ترین بیمه زندگی و سرمایه گذاری ارائه شده توسط شرکت بیمه رازی است که دارای مجموعه ای از پوشش های بیمه ای برای بیمه گذار و بیمه شده است و دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد.

از ویژگی های بارز بیمه زندگی آینده ساز امکان ارائه پوشش فوت به هر علت و پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه می باشد. ارئه این دو پوشش برای بیمه گذار در شرایطی است که بیمه گذار و بیمه شده دو شخص متفاوت بوده و چنانچه بیمه شده و بیمه گذار یک شخص باشد شرایط ارائه پوشش فوت به هر علت و پوشش معافیت همانند سایر طرح ها بوده و بیمه گذار فاقد پوشش میباشد.

بيمه تمام خطر پيمانكاران:

اين نوع بيمه پروژه هاي ساختماني و عمراني را در مقابل انواع خطرات طبيعي و انساني تحت پوشش قرار مي دهد. در بيمه تمام خطر پيمانكاران ، هر خطري تحت پوشش است مگر آنچه كه در شرايط عمومي و خصوصي بيمه نامه استثنا شده باشد. از جمله اشتباه در طراحي ، عمد بيمه گذار ، جنگ ، شورش ، بلوا و آشوب .مدت بيمه در اين نوع بيمه نامه نيز دوره اجراي پروژه يعني از تاريخ پيش انبار داري تا زمان تحويل موقت را در بر مي گيرد.

دکمه بازگشت به بالا