نمایندگی بیمه ملت شیخ قرایی کد ۷۲۶۰

نمایندگی بیمه ملت شیخ قرایی کد ۷۲۶۰

مشاوره و صدور تمامی بیمه های مجاز کشور

بیمه ای اتومبیل ثالث و بدنه

بیمه های مسئولیت و مهندسی

بیمه های آتش سوزی و باربری

بیمه های زندگی و سرمایه گذاری

بیمه های مسافرتی

امکان صدور بیمه بصورت تلفنی و ارسال با پیک

بازدید اتومبیل در محل مشتریان گرامی

تهران-میدان شهدا

خیابان مجاهدین اسلام

چهارراه آب سردار – پلاک۱۹۳

نمایندگی بیمه ملت شیخ قرایی

۰۲۱-۷۷۶۲۱۳۵۰

۰۹۱۲۳۰۴۴۰۵۹

واتس آپ و تلگرام

۰۹۳۹۳۱۲۶۳۸۰

mahdiyesh@gmail.com

۹ صبح الـــــــــــی ۱۷

با مدیریت:خانم شیخ قرایی

بیمه زندگی

بیمه زندگی از رایج‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های بیمه در جهان به ویژه در کشورهای پیشرفته است. هدف اساسی بیمه‌های زندگی ایجاد و جمع‌آوری ذخایر مالی، سرمایه‌گذاری و کسب سود حاصل از سرمایه و نهایتا ایفای تعهدات بیمه‌گر در قبال استفاده‌کنندگان است.

مشخصات اصلی بیمه‌های زندگی عبارت‌اند از :

– تأمین آسایش فکری و مالی استفاده‌کنندگان در شرایط گوناگون زندگی
– ایجاد سرمایه با مستمری برای همه افراد جامعه با سنین مختلف
– حمایت از خانواده در شرایط ناشی از فوت یا از کارافتادگی سرپرست خانواده
– سرمایه بیمه‌های زندگی جزو ماترک محسوب نمی‌شود و از مالیات بر درآمد و و مالیات بر ارث معاف است.

انواع بیمه‌های زندگی قابل ارائه در بیمه ملت:

– بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری

– بیمه سپرده زندگی

– بیمه تحصیل فرزندان
– بیمه زندگی و بازخرید سنوات
– بیمه مستمری زنان خانه‌دار

بیمه‌های اتومبیل

در سال‌های اخیر و قبل از تصویب قانون شخص ثالث جدید مصوبه ۱۳۹۵، روح حاکم بر صنعت بیمه در رشته‌های مربوط به بیمه اتومبیل، نرخ‌شکنی و رقابت ناصحیح، تشدید زیان و افزایش نسبت ضریب خسارت در بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اتومبیل بوده است.
در چنین شرایطی بیمه ملت به دور از رفتارهای هیجانی با در نظر گرفتن استراتژی انضباط سهم حق بیمه هر رشته در کل پرتفوی شرکت سهم خود را از بیمه‌های اتومبیل و به ویژه شخص ثالث تعدیل کرد و به جای پیروی از روش نرخ‌شکنی علاوه بر ایجاد خدمات موثرتر و مفیدتر برای مشتریان پرداخته است.
در بیمه‌های اتومبیل به ویژه در بیمه شخص ثالث که بیمه‌ای اجباری است کمترین امکان ایجاد خدمات می‌رود ولی در عین حال بیمه‌ملت با خلق خدمات نوین در این رشته، راه را برای صنعت بیمه در جهت ارائه خدمات به بیمه گزاران باز کرد.
بیمه کوتاه‌مدت شخص ثالث، بیمه جامع، بدنه و کمک‌رسان، فروش بیمه‌نامه ثالث و بدنه به صورت تلفن‌بیمه و اینترنت‌بیمه، بیمه امداد (کمک‌رسان) SOS، بیمه‌بدنه طرح راننده محور، عملیاتی کردن بیمه خسارت کلی در بیمه‌بدنه اتومبیل از جمله خدمات جدیدی است کـه از ســال ۹۳ توسـط بیمـه ملت عرضـه گـردید که مـورد اســقبال بیمه گزاران قرار گرفته است .
هم اکنون بیمه‌ملت علاوه بر خدمات بیمه‌ای جدید طرح‌های دیگری مانند بیمه تعمیر خودرو را نهایی کرده است که به زودی و پس از کسب مجوزهای مربوط عرضه خواهد شد.
علاوه بر آن، با توجه به شرایط بازار کلیه محصولات بیمه‌های اتومبیل با بررسی کارشناسانه با شرایط بیمه‌گزاران بازار و مبانی فنی منعطف خواهد شد.

بیمه‌نامه شخص ثالث و حوادث راننده کوتاه‌مدت:
– فروش بیمه‌نامه کـوتاه‌مـدت (از یـک روز تـا ۳۶۵ روز) طـبق درخواست بیمه‌گزار.
– در این طرح با توجه به افزایش تعهدات بیمه شخص ثالث به تـبع افزایش نرخ دیه برخی از بیمه‌گزاران قادر به پرداخت حق بیمـه یکساله نیستند. لذا صدور بیمه‌نامه‌های کوتـاه‌مدت سـه‌ماهـه، شش‌ماهه، به صورت خاص و بیمه‌نامه‌های چندروزه و چندماهـه متناسب با توان مالی متقاضی فراهم است.

پوشش کمک‌رسان (sos) :
هدف این طرح آن است که در صورت ایجاد مشکلاتی به شرح زیر بیمه‌گزار با تماس تلفنی از طریق مرکز پیام شرکت بیمه درخواست ارائه خدمات شرکت امدادرسان را داشته باشد.
خدمات شامل: سـوخت‌رسانی، راه‌انـدازی خـودرو، خــدمـات اتصــال باطــری، تعـویض زاپـاس، بیرون کشـیدن خـودرو از گــاردریل، شــانه خاکی، موانع و واژگـونی، حمـل خــودروهای متـوقف مشـتریان بنا به تشـخیص کارفرمـا تا اولین شـهر در مسـیر مقصد.

بیمـه‌نامه جامع اتومبیل:
در این طرح ۴ پوشش بیمه‌ای در یک بیمه‌نامه ارائه شده و هدف تجمیع اطلاعات بیمه‌نامه‌های مختلف در یک بیمه‌نامه است.
این بیمه‌نامه در واقع متشکل از چهار پوشش بیمه شخص ثالث، پوشش حوادث راننده، بیمه بدنه (خطرات اصلی و خطرات تبعی) و پوشش امدادرسان خودرو (sos) است.

ویژگی‌های بیمه‌نامه:
بیمـه‌نامه جـامع به صورت یکسـاله و کوتاه‌مـدت (سـه ماهه و شش ماهه) صادر می‌شود.

بیمه‌نامه بدنه راننده محور:
این بیمـه‌نامه همانند بیمـه‌بـدنه است و خسارت وارده به خودرو مورد بیمـه از طریق این بیمه نامه قابل جبران است با این تفاوت که بیمه‌گزاران این محصول از تخفیف اختصاصی در حق بیمه بهره‌مند می‌شوند.
افرادی که نام آنها در بیمه‌نامه درج شده است (حداکثر دو نفر) امکان استفاده از حداکثر مزایای پوشش بیمه‌بدنه را خواهند داشت و در صورتی‌که افراد دیگری هنگام حادثه رانندگی را به عهده داشته باشند، مشمول فرانشیز بیشتری خواهند شد.

بیمه‌نامه بدنه – خسارت کلی (TOTAL LOSS) :
این بیمه‌نامه مخصوص بیمه‌گزارانی است که تمایل دارند خودروی خود را فقط در برابر خسارت‌های کلی تحت پوشش قرار دهند.
خطرات تحت پوشش این بیمه‌نامه شامل خسارت کلی بدنه، در قالب پوشش خطرات حادثه و آتش‌سوزی کلی با حق انتخاب پوشش سرقت کلی است.

تلفن‌بیمه و فروش اینترنتی بیمه شخص ثالث و بدنه :
به منظـور جلوگیری از تردد بیمه‌گـزاران برای تمدید بیمه‌نامه‌های ثالث و بدنه اتومبیل این طرح اجرایی شده است .
بیمه‌گزاران با مراجعه به سایت شرکت و پس از تمدید بیمه‌نامه خـود، اصل بیمــه‌نامه را در مـــنزل یا محل کـــار خود دریـافـت خـواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا