نمایندگی بیمه ملت یوسف آباد

171e2b14-171e-4169-b8a5-5f9ac5210543

نمایندگی بیمه ملت یوسف آباد

نمایندگی راد

کد ۷۳۴۳

بیمه گزار گرامی جهت تسهیل در صدور بیمه شخص ثالث در کمترین زمان ودر هر ساعت از شبانه روز میتوانید به تمدید بیمه ثالث خودرو خود اقدام نمایید.
نمایندگی ۷۳۴۳

اینجا کلیک کنید

مشاوره و صدور تمامی بیمه های مجاز در کشور

بیمه های مسئولیت و مهندسی

بیمه های مسئولیت کارفرما،ساختمانی و مهندسین ناظر و طراح و محاسب

بیمه های مسافرتی

بیمه های باربری و آتش سوزی

بیمه های حمل و نقل ،کشتی و هواپیما

بیمه های حوادث شخصی و حوادث گروهی

ارسال بیمه نامه با پیک در محدوده یوسف آباد بصورت رایگان

کارشناسی و بازدید اتومبیل در محل مشتریان گرامی

صدور بیمه نامه بصورت تلفنی

افتخار ما:از زمان صدور بیمه نامه تا اتمام بیمه نامه در کنار شما هستیم

بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی می‌توانند بیمه‌نامه‌های شخص ثالث و بدنه خودروی خود را در اقساط یک تا هشت‌ماهه فقط با ۱۰ درصد پیش‌پرداخت از بیمه ملت دریافت کنند.

همچنین، به منظور قدردانی از این قشر زحمت‌کش، بیمه بدنه خودرو با ۳۰ درصد تخفیف، بیمه‌ آتش‌سوزی منازل مسکونی با ۲۵ درصد تخفیف، بیمه آتش‌سوزی صنعتی و غیرصنعتی با ۱۵ درصد تخفیف به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اعطا می‌شود.

 ۲۵ درصد تخفیف در هزینه‌های اداری بیمه‌نامه عمر ویژه منتسبین بازنشستگان این سازمان و تخفیف در بیمه‌های عمر و حادثه انفرادی به همراه پوشش کرونا، هدیه دیگری است که از سوی بیمه ملت به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اعطا می‌شود.

بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ملت در سراسر کشور و همراه داشتن کارت ملی و شماره مستمری خود می‌توانند از تخفیفات ویژه بیمه ملت و پرداخت اقساطی بیمه‌های اتومبیل بهره‌مند شوند.

 

c2755100-9633-4e10-ab28-3679ecec38b8
d7dd58fc-7812-44a0-80f6-724ad4c9248d

تهران-یوسف آباد

بین خیابان چهاردهم و شانزدهم

ساختمان سارا

پلاک ۱۳۴

واحد همکف

بیمه ملت نمایندگی راد

۰۲۱-۸۸۱۰۳۷۷۵

۰۲۱-۸۸۱۰۳۷۷۰

mellatinsurance7343@gmail.com

۹ صبح الـــــــــــی ۱۸

با مدیریت:خانم راد

بیمه مسئولیت و طرح‌های خاص بیمه‌ای

بیمه‌های مسئولیت
بیمه مسئولیت که نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای نو ظهور است، بیمه‌گزار را در قبال خسارت‌های ناشی از ادعای قانونی دیگران حمایت می‌کند. با توجه به گسترش روزافزون ادعای خسارت از سوی دیگران بر علیه هر یک از افراد جامعه، ضرورت خرید انواع مختلف بیمه‌های مسئولیت امری انکارناپذیر است.
مسئولیت مدنی عبارت است از تعهد و التزامي كه شخص نسبت به جبران زيان وارده به ديگري دارد، اعم از آنكه زيان مذكور در اثر عمل خود شخص مسئول يا اعمال اشخاص وابسته به او و يا ناشي از اشيا و اموال تحت مالكيت يا تصرف وي به وجود آمده باشد .
بیمه مسئولیت بهترین پناهگاه برای در امان ماندن از تبعات مالی این التزام قانونی است. بیمه مسئولیت مدنی قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر (شرکت بیمه) در ازای دریافت حق بیمه مقرر از بیمه‌گزار، متعهد است که در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، زیان وارد به اشـخاص ثالث (در واقع اگر بیمــه نباشــد به بیمه‌گزار تحمیل می‌شود) را جبران کند.

انواع بيمه‌نامه‌های مسئوليت مدنی قابل ارائه در بیمه ملت:
بیمه ملت مفتخـر است به‌عـنوان توانگرترین بیمـه کشور و اولین بیمه الکترونیک در ارائه خـدمات بهـتر انواع بیمه‌های مسئولیت را در قالب ۴ شکل اصلی آن به شرح زیر ارائه کند:
– بيمه‌نامه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان  
– بيمه‌نامه مسئوليت مدنی توليدكنندگان کالا در قبال استفاده‌کنندگان    
– بیمه‌نامه مسئولیت مدنی حرفه‌ای
– بیمه‌نامه مسئولیت مدنی عمومی
 
بيمه‌نامه‌ مسئوليت قراردادی:
بیمه ملت آمادگی دارد تا مسئولیت قراردادی اشخاص در قبال یکدیگر را نیز براساس موازین فنی بیمه تحت پوشش قرار دهد. برای خرید چنین بیمه‌نامه‌هایی شما می‌توانید درخواست مکتوب و مشروح خود را از طریق شبکه نمایندگان بیمه ملت به شعب مربوطه  ارسال کنید. این مدیریت پس از دریافت درخواست شما بررسی‌های فنی را انجام داده و پاسخ مکتوبی به شما ارسال خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا