نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان کد ۵۰۰۹۰۰

نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان کد ۵۰۰۹۰۰

ارائه تمامی بیمه های مجاز کشور

خدمات ویژه ارسال و تحویل مدارک بیمه نامه بصورت رایگان

امکان کارشناسی و بازدید اتومبیل در محل بصورت رایگان

اعمال تخفیفات متناوب برای انواع خودروها

امکان مشاوره رایگان بیمه بصورت تلفنی و حضوری

بیمه های اتومبیل ، بیمه های مسئولیت

بیمه های باربری ،آتش سوزی و درمان

حوادث و مهندسی

ارائه بیمه های عمر و زندگی بصورت تخصصی

توضیحات بیمه های عمر را در پایین صفحه ملاحظه فرمائید

نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان

تهران- عباس آباد

خیابان بهشتی

تقاطع سهروردی

ضلع جنوب شرقی -پلاک ۱۳۴

واحد ۵

نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان کد ۵۰۰۹۰۰

۰۲۱-۸۸۴۷۱۹۵۲

۰۹۱۲۱۴۹۰۵۹۶

 

 

۹ صبح الـــــــــــی ۱۶

با مدیریت:میسمیان

  بيمه عمرو سرمايه گذاری نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان کد ۵۰۰۹۰۰

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنشستگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟ 
برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟ 
قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟ 
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد. 
ضمنا بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه پارسیان و یا نمایندگیهای بیمه پارسیان در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید. 

بیمه عمروسرمایه‌گذاری چیست؟ 

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری بر گرفته از نوعی بیمه تمام عمر رایج در جهان به نام UNIVERSAL LIFE می باشد كه یكی از جامع ترین بیمه نامه های موجود از حیث تنوع پوشش ها و نحوه ارائه ، تركیبی از یك بیمه عمر و یك اندوخته سرمایه گذاری است كه اغلب نیاز های معیشتی یك خانواده را برای مدتی طولانی تامین نموده و نقش بسیار سودمندی در حیات اقتصادی و رفاه اجتماعی فرد و خانواده اش دارد.
بیمه گذار بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود. 
اندوخته سرمایه‌گذاری با اختصاص نرخ سود علی الحساب انباشته شده و طی سالهای بعد با افزوده شدن حق‌بیمه‌ها و سود آنها افزایش یافته و سرمایه‌ای مناسب و مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود. 
در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی ناشی از تخصیص سود مشاركت در منافع پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه بیمه‌ای به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افراد تعیین شده، پرداخت خواهد شد.
شركت بیمه پارسیان متعهد می گردد،علاوه بر ارائه پوشش های بیمه ای متنوع (پوشش خطر فوت و برخی پوشش های اضافی)، ضمن سهیم نمودن بیمه گذار در مجموع معاملات بیمه های زندگی، اندوخته سرمایه گذاری مطمئنی را به صورت یكجا یا در قالب یكی از انواع مستمری ، در پایان قرار داد به ذینفع پرداخت نماید.
مشخصات بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری : 
 • بهره‌مندی از پوشش بیمه‌ای از بدو تولد تا ۶۵ سالگی
 • مدت بیمه نامه از حداقل ۵سال تا حداكثر ۷۰ سال
 • تعیین سرمایه فوت از حداقل ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا سقف ۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 • انعطاف در تعیین مبالغ حق بیمه پرداختی و نحوه پرداخت آن
 •  نحوه پرداخت حق‌بیمه: ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، سالانه و یكجا 
 •  حداقل حق‌بیمه‌های بیمه عمروسرمایه‌گذاری عبارتند از                
رديف
نوع
حداقل حق بيمه
۱
حق بيمه ماهانه
۳۰۰ هزار ريال
۲
حق بيمه سه‌ماهه
۷۵۰ هزار ريال
۳
حق بيمه شش‌ماهه
۱۲۰۰ هزار ريال
۴
حق بيمه سالانه
۲ ميليون ريال
۵
حق‌بيمه يكجا
۱۰ميليون ريال

 همچنین می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری بیشتر، مبلغی را تحت عنوان حق بیمه اولیه در ابتدای هر سال بیمه‌ای علاوه بر حق بیمه منظم بیمه‌نامه، پرداخت نمایید.

     میزان حق بیمه و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب بیمه گذار می‌تواند: 
 •   ثابت باقی بماند.
 •   برای كاهش اثرات تورمی، سالانه با نرخ منظمی افزایش یابد.
 •   در حال حاضر امكان تعیین افزایش منظم سالانه ٪۵، ٪۱۰، ٪۱۵ و٪۲۰ وجود دارد.
 •   در طول قرارداد منطبق با شرایط اقتصادی و مالی شما افزایش یا كاهش یابد.
 •   تخصیص سود علی الحساب سالانه ۱۶%  بصورت روزشمار به حساب اندوخته براي ۲ سال اول قرارداد، ۱۳% براي ۲ سال دوم و در ادامه بيمه‌نامه تا پايان قرارداد ۱۰% خواهد بود.
 •    بهره‌مندی از سود مشاركت در منافع، علاوه بر اعطای سود علی الحساب  به حق‌بیمه‌های شما، ما در شركت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به كارگیری كارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل ٪۸۵ منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاری های انجام شده سهیم می‌كنیم. لازم به ذكر است، میزان سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان (با احتساب مشاركت در منافع) در سال های گذشته به ترتیب زیر می باشد. 
سال
نرخ سود علي الحساب
نرخ سود قطعي
۱۳۸۸
۱۵٪
۲۴٪
۱۳۸۹
۱۵٪
۲۶٪
۱۳۹۰
۱۵٪
۲۶.۵٪
۱۳۹۱
۱۵٪
۲۶.۷٪
۱۳۹۲
۱۵٪
۲۴٪
۱۳۹۳
۱۵٪
۲۳٪
 • میانگین سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری پارسیان طی ۶ سال اخیر,,۱۳۸۸ تا۱۳۹۳ ,, معادل ٪۲۵ بوده است . 
 • تخصیص سود تشویقی به حق بیمه ها در صورت پرداخت زودتر از موعد سررسید در بیمه نامه عمروسرمایه گذاری پارسیان، نحوه تخصیص سود روزشمار و براساس تاریخ پرداخت حق بیمه است.
 •  امكان دریافت اندوخته بیمه‌نامه بصورت یكجا و یا در قالب مستمری در پایان قرارداد
 •  عدم جریمه دیر كرد در پرداخت حق بیمه در صورت واریز حق بیمه دیرتر از تاریخ سررسید پرداخت .
 امكان استفاده از صندوق اندوخته بیمه نامه از انتهای سال دوم قرارداد 
 •  دریافت وام، بدون ضامن و وثیقه از بیمه پارسیان تا سقف ٪۹۰ ارزش بازخریدی بیمه‌نامه
 •  بازپرداخت در دوره زمانی حداكثر۴ساله و با مناسب ترین نرخ بهره
 •  كاهش نیافتن ارزش بازخریدی بیمه نامه در صورت دریافت وام 
 •   تخصیص سود به كل اندوخته بیمه نامه 
 •   امكان برداشت از صندوق اندوخته 
از انتهای سال دوم
از انتهای سال ششم
زمان برداشت از اندوخته
تا ٪۵۰ ارزش اندوخته
تا ٪۹۰ ارزش اندوخته
حداكثر میزان برداشت
 •  امكان بازخرید بیمه نامه در هر زمان از مدت بیمه نامه 
انواع پوشش های اضافی این بیمه نامه
 • سرمایه فوت در اثر حادثه : در صورت بروز حادثه كه منجر به فوت بیمه شده گردد، سرمایه فوت در اثر حادثه پرداخت می گردد.
 • پرداخت هزینه پزشكی در اثر حادثه : در صورت بروز حادثه كه منجر به آسیب بیمه شده گردد، هزینه های پزشكی ناشی از حادثه بابت دریافت خدمات درمانی پرداخت می گردد.  
 • پوشش اضافی امراض خاص: در صورت بروز بیماری های صعب العلاج كه منجر به بستری شدن بیمه شده در بیمارستان گردد ،هزینه های بیمارستانی تا سقف مقرر پرداخت می گردد بیماری های تحت پوشش شامل سكته قلبی ، سكته مغزی ، جراحی قلب باز ، سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن می باشد. 
 •  پرداخت مقرری روزانه بستری شدن در مراكز درمانی : درصورت بروز حادثه كه منجر به آسیب و بستری شدن بیمه شده در مراكز در مانی مجاز گردد.غرامت روزانه بستری شدن پرداخت می گردد. 
 •  معافیت از پرداخت هزینه های بیمه نامه : در صورت بروز از كار افتادگی دائم و كامل بیمه شده ، بیمه گذار صرفا از پرداخت هزینه های بیمه نامه معاف خواهد گردید.
 •  معافیت از پرداخت كل حق بیمه : در صورت بروز از كار افتادگی دائم و كامل بیمه شده ،بیمه گذار از پرداخت كل حق بیمه متعلقه معاف خواهد گردید.
 •  نقص عضو و از كار افتادگی دائم ناشی از حادثه : در صورت بروز نقص عضو یا از كار افتادگی دائم و كامل ناشی از حادثه بیمه شده طی مدت بیمه نامه، بر مبنای در صد از كار افتادگی و متناسب با شرایط و ضوابط اختصاصی این پوشش ، درصدی از سرمایه نقص عضو پرداخت می گردد. 
 •  مستمری از كار افتادگی : در صورت بروز از كار افتادگی دائم و كامل بیمه شده مستمری از كار افتادگی ، پرداخت می گردد.
 •   پرداخت سرمایه بیكاری در صورت از كار افتادگی دائم و كامل : در صورت بروز از كار افتادگی دائم و كامل بیمه شده ، سرمایه بیكاری پرداخت می گردد.

مزایای منحصربفرد بیمه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان 

 • محاسبه سود به صورت روزشمار 

در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای كه بیمه‌گذار درخواست استفاده از صندوق اندوخته را داشته باشد از قبیل دریافت وام یا برداشت، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار محاسبه شده و قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذكر است كه عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود كه استفاده‌كنندگان به طور متوسط از ٪۱۰-٪۵ منافع اندوخته محروم گردند كه این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

 • دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید 

مبنای تخصیص سود در این بیمه نامه براساس تاریخ پرداخت حق بیمه بوده نه تاریخ سررسید، بنابراین درصورت پرداخت حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید، مبلغ پرداختی به اندوخته اضافه شده و از همان تاریخ مشمول محاسبه سود می گردد. این ویژگی باعث افزایش مبلغ اندوخته و افزایش نفع سرمایه گذاری برای بیمه گذار خواهد شد.

 •  عدم وجود جریمه دیركرد در پرداخت حق‌بیمه 

در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیركرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی كه بیمه‌نامه دارای اندوخته است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

 • انعطاف پذیری در بیمه نامه 

با عنایت به ماهیت بلند مدت بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری،امكان تغییر در شرایط بیمه نامه در ابتدای هر سال بیمه ای در طی مدت قرار داد فراهم می باشد.  

 • عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه بشرط داشتن اندوخته

در صورت عدم پرداخت حق بیمه در سررسید تعیین شده ، بیمه گر برای تامین حق بیمه خطر فوت ، حق بیمه پوشش های اضافی (در صورت وجود) و سایر هزینه های بیمه نامه ، معادل آنها  را از اندوخته سرمایه گذاری بیمه نامه كسر می نماید و تا زمانی كه اندوخته سرمایه گذاری بیمه نامه برای تامین موارد یاد شده كافی باشد ، پوشش های بیمه نامه به قوت و اعتبار خود باقی است . 

 • پوشش بیمه ای در زمان انتظار صدور بیمه نامه 

از لحظه ثبت اطلاعات فرم پیشنهاد عمر انفرادی در سامانه و واریز مبلغ پیش پرداخت حق بیمه به حساب بیمه پارسیان تا لحظه صدور بیمه نامه ، به طور رایگان از ,,پوشش فوت در اثر حادثه,, به میزان٪ ۵۰ سرمایه فوت به عر علت ، مندرج در فرم پیشنهاد تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال بر خوردار خواهد بود.

 • برخی از معافیتهای ناشی از خرید این بیمه‌نامه
 • معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد 
 • معافیت از قوانین انحصار وراثت
 • مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبكاران 
 • امكان اطلاع بیمه گذار از وضعیت بیمه نامه های خود از طریق سامانه اینترنتی بیمه های عمر و سرمایه گذاری بصورت انلاین 
 •  باشگاه مشتریان :
در طرحهای امتیازی برای دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری ، شركت بیمه پارسیان به منظور كسب رضایت بیمه گذاران اقدام به ارائه سبد بیمه ای از سایر رشته ها با ارائه شرایط ویژه نموده است . 

تعهدات بیمه نامه:

 • سرمایه بیمه نامه : سرمایه ای است كه در صورت از دست دادن سرمایه انسانی در طی مدت بیمه نامه و یا حیات وی در پایان مدت بیمه نامه در وجه استفاده كننده(گان) پرداخت می گردد.
 • سرمایه بیمه فوت : مجموع سرمایه فوت بیمه نامه در هر سال بیمه ای و اندوخته سرمایه گذاری تشكیل شده تا زمان فوت 
 • سرمایه بیمه حیات : عبارت است از اندوخته سرمایه گذاری بیمه نامه در انتهای مدت بیمه نامه 

 

 

نمایندگی بیمه پارسیان میسمیان کد ۵۰۰۹۰۰ آماده هرگونه مشاوره رایگان در خصوص بیمه های عمر و زندگی بصورت تلفنی و حضوری میباشد.

دکمه بازگشت به بالا