نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۲۴۲ مهشاد هداوند

نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۲۴۲ مهشاد هداوند

مشاوره و صدور بیمه های مجاز در کشور

بازدید و کارشناسی اتومبیل در محل مشتریان گرامی

ارسال رایگان بیمه نامه توسط پیک

صدور بیمه نامه تلفنی بدون نیاز به حضور

تا ۷۰ درصد تخفیف برای بیمه های بدنه اتومبیل

تخفیف ویژه بیمه های مسئولیت ساختمانی

دعوت به همکاری

از علاقه مندان به صنعت بیمه با آینده ای روشن به منظور همکاری در این نمایندگی با امتیازات ویژه دعوت به همکاری میشود.علاقه مندان همه روزه در ساعات اداری میتوانند با این واحد بیمه ای تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را اخذ نمایند.

تهران-میدان فاطمی

جنب ایستگاه مترو فاطمی

کوچه غزالی ساختمان پلاک ۱۰ واحد ۲

نمایندگی بیمه پارسیان مهشاد هداوند

۰۲۱-۸۸۱۹۹۸۷۱

موبایل و ارتباط واتس آپ

۰۹۱۹۹۷۹۷۳۵۰

۸:۳۰ صبح الـــــــــــی ۱۷

پنجشنبه ها

۸:۳۰ الی ۱۴

با مدیریت:خانم مهشاد هداوند

بيمه هاي مسئوليت

روزانه حوادث بيشماري در اطراف ما رخ مي‌دهد و طبق قانون، هر شخصي كه باعث ايجاد خسارت (جاني و مالي) براي افراد ديگر شود مسئول جبران آن است. اگر چنين شرايطي پيش آيد و شما در موقعيتي قرار گيريد كه مسئول يك حادثه شناخته شويد داشتن يك بيمه نامه مناسب مي تواند پوشش كافي را براي شما فراهم سازد. شركت بيمه پارسيان با ارائه انواع بيمه هاي مسئوليت اين امكان را براي شما فراهم مي سازد.

چرا بيمه مسئوليت، چرا شركت بيمه پارسيان؟

در هر زمينه اي كه فعاليت مي كنيد داشتن بيمه مسئوليت براي شما الزامي است براي اينكه ممكن است، مسئول خسارت يا آسيبي كه به ديگران و اموالشان وارد شده است شناخته شويد. مناسب‌ترين راه براي جبران چنين خسارتهايي بيمه‌هاي مسئوليت است كه با پرداخت مبلغي اندك توسط اقشار گوناگون جامعه، آرامش را براي آن‌ها فراهم مي‌آورد. اين بيمه نامه از شما و كسب و كارتان در مقابل هرگونه ادعاي خسارت ناشي از حوادث غير عمدي كه باعث آسيب به افراد و اموال آنها مي شود، حمايت مي كند.

انواع بيمه‌هاي مسئوليت

تنوع بيمه هاي مسئوليت بسيار زياد است اما مي توان آنها را به پنج دسته كلي تقسيم بندي كرد كه عبارتند از بيمه مسئوليت كارفرما در قبال كاركنان، بيمه مسئوليت حرفه‌اي و بيمه مسئوليت مدني عمومي، بيمه مسئوليت مدني توليدكنندگان كالا در قبال استفاده كنندگان و اشخاص ثالث و بيمه مسئوليت مدني ناشي از اجراي قرارداد .
دکمه بازگشت به بالا