ورزشی

پرسپولیس دربی امیدها را عمداً باخت؟!

تیم امید پرسپولیس در شرایطی امروز (شنبه) بازنده دربی امید‌ها مقابل امید استقلال شد که بازیکنان این تیم در طول هفته گذشته تمرینات تیم‌شان را تحریم کرده بودند.

تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل تا الان حتی یک ریال هم از باشگاه خود دریافتی نداشته‌‌اند و ماه‌هاست با وعده‌‌های باشگاه در بازی‌ها و تمرینات شرکت می‌کنند. با توجه به اینکه اتمام فصل تیم‌های پایه نزدیک است، بازیکنان تیم امید بعد از بازی شنبه هفته گذشته خود تصمیم می‌گیرند در اعتراض به عملی نشدن وعده‌های مالی باشگاه، دیگر در بازی‌‌ها و تمرینات شرکت نکنند.

از آنجا که دربی امید‌ها در پیش بود، باشگاه پرسپولیس به بازیکنان تیم امید خود وعده می‌دهد که روز سه‌شنبه هفته پیش رو پرداختی به آنها خواهد داشت. از این رو بازیکنان امید حاضر می‌شوند روز گذشته یک جلسه تمرین سبک برای دربی داشته باشند.

امیدهای پرسپولیس امروز نیز بعد از اینکه متوجه می‌شوند هیچ نماینده‌ای از باشگاه برای تماشای دربی به ورزشگاه نیامده و در پایان نیز نتیجه را واگذار می‌کنند، تصمیم می‌گیرند تا زمانی که حق و حقوق خود را دریافت نکنند دیگر در هیچ تمرین و مسابقه‌ای حاضر نشوند.

رقابت‌های امید‌های تهران دو هفته دیگر به پایان می‌رسد و چنانچه پرسپولیس در دو بازی پیش رو شرکت نکند احتمال اینکه به دسته پایین‌تر فرستاده شود، زیاد است. البته تیم امید پرسپولیس در حال حاضر در رده سوم جدول رقابت‌ها قرار دارد و عدم حضورش در میدان باعث سقوط این تیم خواهد شد.

 

منبع:فرارو

بیشتر بخوانید  صعود دو پله‌ای استقلال با برتری مقابل همنام اهوازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا