گوناگون

پژو از مدل ۲۰۱۹ خودروی ۵۰۸L پرده برداشت

بازار چین از اهمیت بالایی برای شرکت‌های خودروسازی برخوردار است. در همین راستا شاهد معرفی نمونه‌های مخصوصی از محصولات این کمپانی‌ها برای بازار چین هستیم. چند ساعت پیش شاهد معرفی خودروی آئودی A6L با فاصله دو محور چرخ‌های بیشتر در مقایسه با نمونه استاندارد در نمایشگاه خودروی گوانجو بودیم و حال پژو از خودروی مشابهی برای کشور چین رونمایی کرده است.

پژو 508L
پژو ۵۰۸L

شرکت فرانسوی پژو در گذشته نه چندان دور از نسل جدید خودروی ۵۰۸ رونمایی کرده بود و حال این برند خودروی ۵۰۸L را در نمایشگاه خودروی گوانجو در معرض دید عموم قرار داده است. این خودرو به علت افزایش طول، حس اسپرت کمتری را به ببینده القا می‌کند. این خودرو در مقایسه با نمونه اروپایی خود دارای ۵۵ میلی‌متر فاصله دو محور چرخ‌های بیشتر است و فاصله دو محور چرخ‌های آن به ۲۸۴۸ میلی‌متر می‌رسد.

علاوه بر افزایش فاصله دو محور چرخ‌ها، پژو ۵۰۸L دارای ۱۰۰ میلی‌متر طول بیشتری در مقایسه با نمونه استاندارد خود نیز است. خودروی پژو ۵۰۸Lطولی برابر با ۴۸۵۶ میلی‌متر دارد. یکی دیگر از تفاوت‌های این خودرو در مقایسه با نمونه اروپایی آن، وجود صندق عقب استاندارد است. در کشور چین صندوق عقب خودرو از اهمیت بالایی برای خریدار برخوردار است، در همین راستا پژو آن را به‌جای یک خودروی ۵ درب، به صورت یک محصول ۴ درب طراحی کرده است.

پژو 508L
پژو ۵۰۸L

پژو ۵۰۸L در کشور چین بهتولید می‌رسد. پژو اعلام نموده در این خودرو تغییراتی را مخصوص مشتریان چینی اعمال کرده است. برای مثال این خودرو از فریم جدیدی برای درب‌های خود بهره می‌برد که فاصله سر سرنشینان تا سقف خودرو را افزایش می‌دهد. در کابین خودروی ۵۰۸L شاهد طراحی مشابه با نمونه اروپایی آن هستیم. در کابین این خودرو از یک نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی برای کیلومترشمار و یک صفحه نمایش ۱۰ اینچی لمسی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات استفاده شده است.

بیشتر بخوانید  بوق غیرضروری بزنید ۳۰ هزار تومان جریمه می‌شوید

پژو اعلام کرده از سه ماهه اولیه ۲۰۱۹ خودروی ۵۰۸L را در کشور چین برای فروش عرضه می‌کند. در حال حاضراین شرکت فرانسوی خودروهای سدان پژو ۳۰۱، پژو ۳۰۸ و پژو ۴۰۸ را در کشور چین به فروش می‌رساند. 

منبع:آی تابناک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا