گلفروشی

نام واحدمحدوده آدرسملاحظات
گلفروشی اینترنتی آمازون تهراندو شعبهبیشتر بدانبد
گلفروشی آمازون اصفهاناصفهانبیشتر بدانبد
گلفروشی سپهرخیابان شریعتیبیشتر بدانید
گلفروشی تینایوسف آباد بیشتربدانید
گلفروشی سیکاسهفت حوضبیشتر بدانید
سوپر گل سن سیقائم مقام فراهانیبیشتر بدانید
گالری گل بالریناشهرک غرببیشتر بدانید
گلفروشی گلسار تهرانمیدان تیموریبیشتر بدانید
گل تاراقائم مقام فراهانیبیشتر بدانید
سوپر گل سن سی بهار خیابان بهار شمالیبیشتر بدانید
نمایشگاه گل نرگسقائم مقام فراهانیبیشتر بدانید
گلسرای گل گندم کارگز شمالیبیشتر بدانید
گل لاکچریمرزدارانبیشتر بدانید
فروشگاه گل کلاسیکسهروردیبیشتر بدانید
گلسرای کنتیادماوندبیشتر بدانید
بوتیک گل مینوشهرک غرببیشتر بدانید
گلسرای تشریفاتعباس آبادبیشتر بدانید
سایه گلخیابان دماوندبیشتر بدانید
شهر گلستارخانبیشتر بدانید
گلفروشی وی آی پی VIPسهروردی شمالیبیشتر بدانید
گل سِوداعباس آبادبیشتر بدانید
یونا گلعباس آبادبیشتر بدانید
گل آسیاآیت الله کاشانیبیشتر بدانید
گل کاجسعادت آبادبیشتر بدانید
گل قصرخیابان شریعتیبیشتر بدانید
گل شادیمیدان پونکبیشتر بدانید
سوپر گل دریاسعادت آبادبیشتر بدانید
دشت گل اندیشهعباس آبادبیشتر بدانید
فروشگاه گل بازار محلاتی (گل به قیمت بازار گل)بازار گل محلاتیبیشتر بدانید

گلفروشی های تهران مسلما قدیمی ترین گلفروشی های ایران میتوانند تلقی شوند(به شکل امروزی).جعفر شهری در طهران قدیم اینگونه نوشته اولین گلفروشی تهران به شکل امروزی حدود سال ۱۳۱۰ شمسی در لاله زار نو بوسیله یک ارمنی بنام ژرژیک تاسیس گردید.

البته ناگفته نماند مردم ایران از دیرباز با گل و گیاه وابستگی بسیار زیادی داشته اند و خواستگاه بسیاری از گل ها و گیاهان را از ایران میدانند.مثلا تهیه عصاره ای بنام گلاب از گلهای رز محمدی مربوط به صدها سال پیش است و نشان دهنده اینکه ایرانیان گلها را در کانون اصلی زندگی خود همیشه داشته اند.بسیاری از نسخ پزشکی طب قدیم نیز که اشاره به برخی از گیاهان و گلها برای تهیه اکسیر و داروی درمانی داشته اند، باز هم حکایت عجین بودن ایرانیان با گل و گیاهان دارد.

گلفروشی
گلفروشی

گل نیلوفر در نقوش تخت جمشید

 

همچنین به نقل از تاریخ های مختلف دوران هایی مانند دوره هخامنشی ،تاریخ یادآور میشود پادشان در اطراف قصر و کاخ فضایی پر از گل ها و گیاهان را برای طراوت و لذت بردن از طبیعت ایجاد میکردند. این محیط ها باعث طرب و خشنودی آنها شده و روح و روانشان را جلا میداد.
گل نیلوفر به عنوان یکی از سمبل های دوستی و مهر در اسناد و سنگ نوشته های مختلف ایرانی بارها دیده شده و در نقوش معماری تخت جمشید تاکید بیشتری روی این گل بوده است.

همچنین دلایلی مختلف دیگری را میتوان جستجو کرد که سابقه استفاده از گل و گیاهان در ایران و زندگی ایرانیان و عجین بودن آنها با گل که برخی هدیه بهشتی آنرا میدانند بسیار زیاد بوده و نمونه دیگری مانند نقوش فرش ها و گلیم ها و … که از گلهای مختلف در آن نقوش استفاده شده نیز مبین همین موضوع میباشد.

بنابراین منصفانه نیست که سابقه استفاده از گل ها و گیاهان را در زندگی ایرانیان به شروع و تاسیس گلفروشی های امروزی تلقی کنیم چرا که در زمانهای بسیار دورتر ایرانیان به شکل های مختلف از آنها بهره میبردند.جالب است بدانید طبق پژوهش باستان شناسان گفته میشود ایرانیان جزء اولین مردمی بوده اند که گل را به عنوان هدیه به یکدیگر تقدیم میکرده اند.

کشورهای مختلف دنیا شیوه های استفاده شان از گلها متفاوت است اما آنچه مسلم است ،استفاده از گل در هر کشوری رابطه مستقیم با فرهنگ و هنر و همچنین روحیه افراد آن جامعه دارد.البته در سالهای اخیر استفاده و بهره گیری از گلها در جامعه ایرانی با تنوع بیشتر ،گسترده شده و خرید گل و دسته گل ها منوط به مراسم های خاص نیست بلکه بسیاری از افراد جامعه با هدیه دادن انواع بسته بندی های گل به سایرین باعث احساس لطیف و خوشنودی عزیزانشان را فراهم میکنند.

هر چند مانند بسیاری از کالاهای دیگر افزایش قیمت ها در مجموعه گلها نیز تاثیر به سزایی داشته است و عده مصرف کنندگان آن تقلیل پیدا کرده است ،اما عده زیادی از افراد جامعه همچنان و به هر شکل خرید گل ها را در برنامه های خود دارند و همیشه بودجه ای برای آن اختصاص میدهند.

البته وجود گلها به صورت مداوم در محیط زندگی اعم از منزل و یا حسط های کاری که امکان پذیر است ،تاثیر به سزایی در روحیه افراد و لطافت وجودشان خواهد داشت. و بنابراین اصلا نباید به گلها به عنوان یک کالای لوکس نگریسته شود.

خوشبختانه تنوع در گلفروشی های تهران در عرضه بسته های گل شاما انواع دسته گل،باکس گل،سبدگل،ظورف گل،پایه های گل مناسبتی و گل آرایی های مکان های مختلف آنقدر زیاد است که تقریبا هر سلیقه ای را پوشش میدهد.
آنچه مسلم است مهارتدر گل آرایی برای گلفروشی ها در انواع تزئین محصولات شان یکی از مهمترین سرمایه هاست.هرچند گلفروشی بسیار شغل لطیف و دلپذیری است و به ظاهر برای برخی از افراد آسان مینماید،اما بسیار شغل حساس و تخصصی بوده و نیاز به تجربه کافی و مهارت های مختلف از جمله گل آرایی ،فروش اصولی و تهیه جنس از منابع اصلی را دارد.

جزییات این شغل زیاد است اما گلفروشی های تهران و متصدیان آنها به علت بازاری که در پیش رو دارند از رقابت بیشتری استفاده میکنند و بنابراین لازم است مهارت های تخصصی و مهارت های عمومی آنها قوی باشد تا با توجه به پارامترهای مختلف بازار بتوانند در این مسیرمجموعه موفقی را راهبری کنند.
یک گلفروشی برای موفقیت در هر نقطه که باشد و البته گلفروشی های تهران به علت هزینه ها و رقابت ها ،نیاز به مدیریت هزینه ها و بکارگیری نیروهای کاری دلسوز و هنرمند و افزایش مهارت های فردی را دارد.
صرفنظر از هزینه یا سرمایه های اولیه برای تاسیس گلفروشی آنچه شرط بقاء و بخصوص موفقیت در این شغل میباشد بیشتر به ارتباط مدیران این گلفروشی ها با مشتریان و مخاطبین خود دارد و در همین راستا رعایت چند نکته دیگر نیز از عوامل تعیین کننده در مسیر رشد و موفقیت آنها خواهد بود:
– هنرمندی در گل آرایی ها
– قیمت های مناسب
– خوش قولی
– ارائه محصولات و گلهای تازه

این موارد بخشی از انتظارات مخاطبین و مشتریان گلرفوشی ها هستند که نیاز ایت صاحبان گلفروشی های تهران بیش از پیش به آنها اهمیت دهند.
در قالب فیزیکی کار و تاسیس یک گلفروشی حتما جا و مکان گلفروشی بسیار تعیین کننده است. مثلا برخی افراد گلفروشی خود را کنار بیمارستان ها راه اندازی مینمایند تا بخشی از مشتریان ملاقات کننده بیماران را به این شکل جزئی از مشتریان خود قرار دهند.
اما چنانچه یک گل فروشی و مدیران آنها نخواهند به قشر خاصی از مشتریان محدود گردند،بایستی جای عمومی و البته مناسب برای اینکار با دسترسی آسان در نظر بگیرند و گلفروشی خود را در آنجا راه اندازی یا تاسیس نمایند.
البته و مسلما شاید بتوان انتظار داشت اگر روی مشتریان محلی بخواهیم حساب باز کنیم ،برخی از مناطق مانند جاهایی که از تمکن مالی برخوردار هستند ،شاید بازخور بهتری با خود به ارمغان بیاورند.

البته باز هم قابل یادآوری است عامل اصلی موفقیت در گلفروشی ارتباط صمیمانه با مشتریان و مخاطبین (مردم داری) خواهد بود و مسلما عوامل دیگری از جمله قیمت های مناسب و … نیز نکات دیگی برای موفقیت در این شغل به شمار خواهد رفت.بنابراین چه بسا مکان یک گلفروشی در نقطه ای واقع شود که در وهله اول ،موفقیت برای این گلفروشی دور از ذهن برسد اما مشتریان وفادار با این گلفروشی هر جا که باشد همراه خواهند بود.و حتی با ارتباطات تلفنی یا فضای مجازی نیاز خود را برآورده میکنند.

بسیاری از گلفروشی های شمال تهران ،گلفروشی های غرب تهران و همچنین گلفروشی های شرق تهران و مرکز تهران از خلاقیت های جدیدی برای ارائه محصولات خود استفاده میکنند و این خود باعث رونق بیشتر آنها و جذب مشتریان جدید میگردد.
از آنجائیکه (غیر از موارد ضروری مانند گلهای مراسم خاص مثل ترحیم) خرید گل یک کار اختیاری و مستقیم با روحیه زیبا بین و زیباپسند افراد سروکار دارد ،چه بسا هزینه ها در گام اول برای مشتریان عامل اصلی و تعیین کننده خرید نباشد و به دو عامل مشتری مداری و هنر و خلاقیت در ارائه گلها بیشتر اهمیت داده شود

خرید اینترنتی گل در تهران

 

البته بسیاری از افرادی که تجربه خوبی از خریدهای اینترنتی دارند،خرید گل ها و سفارشات گل خود را نیز با برخی از گلفروشی های آنلاین تهران انجام میدهند.عده ای از خریدکننده های اینترنتی گل ها ، به گلهای مصنوعی علاقه مند هستند و گلهای مصنوعی را از بستر اینترنت خریداری میکنند.
خوشبختانه گلفروشی های آنلاین تهران همکنون رشد قابل توجهی از لحاظ کمی و کیفی نموده اند و در ارائه خدمات اکثر آنان از خلاقیت های مختلف بهره میبرند.
ظرافت کار این گلفروشی ها در تهران بایستی خیلی بیشتر از فروشگاه های فیزیکی گل فروشی در تهران باشد چرا که در گلفروشی های فیزیکی ،مشتریان با لمس و دیدن سفارشات خود از نزدیک ،شرایط خرید را برای خود آسان تر میابند.

البته از سوی دیگر چنانچه هر کدام از گلفروشی های آنلاین تهران موفق به جذب مشتریان گردند و خدمات خوب و کاملی ارائه نمایند ،مسلما مشتری همیشگی برای خود درست کرده اند.
و همچنین مشتریان راضی حتما عامل معرفی به دیگران نیز خواهند شد.بنابراین ارائه خدمات صحیح و منطبق بر اصول در گلفروشی های آنلاین بسیار حائز اهمیت است و چه بسا میتواند به علت عدم محدودیت های جا و مکان و هزینه های سر سام آور گلفروشی فیزیکی باعث رشد دوچندان و عملکرد بهتر نسبت به این گلفروشی ها خواهد گردید.

در همین راستا صفحات فعال گلفروشی ها در اینستاگرام نیز باعث جذب مشتریان گل و گیاه در تهران بوده و با رضایت مشتریان و اظهار نظرهای واقعی آنان و همچنین به تماشا گذاشتن نمونه های کار انجام شده در گل آرایی در تهران میتوانند توسط پیج گلفروشی تهران،جذب مخاطبین را به سوی کسب و کار خود داشته باشند.

فعالیت های گلفروشی های تهران بایستی در اینستاگرام با اصولی مدون انجام پذیرد تا با توجه به رقابت های سالم و ناسالم در این اپلیکیشن ،مشتریان احتمالی یک گلفروشی با رضایت خاطر و اطمینان از عملکرد و عوامل مهم فعالیت هی گلفروشی مانند قیمت و … جذب شوند.

سفارش آنلاین گل ارزان در تهران یکی از مواردی است که مشتریان بیشتری دارد و قیمت ها در این روش خرید میتوانند ضمن مقایسه ،تعیین کننده باشند.

بهترین گلفروشی های تهران

دکمه بازگشت به بالا