گردشگری

۵ کشوری که مهاجرت به آنها فوق العاده آسان است

قطعا همه انسان ها بارها به موضوع مهاجرت فکر کرده اند و این سوال برایشان پیش آمده است که مهاجرت به یک کشور خارجی چه قدر هزینه بردار است. در این گزارش هزینه مهاجرت به ۵ کشور مهاجر پذیر را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از بلومبرگ، در این فهرست نام ۵ کشور آمده است که مهاجرت کردن به آنها ساده راحت است و مهاجران قادر به گرفتن ویزا دائم در این کشورها هستند.

این کشورها از امکانات رفاهی اولیه برخوردارند و زندگی به گفته مهاجران در آن جا لذت بخش است در ادامه به بررسی دقیق تر وضعیت مهاجران در این کشورها خواهیم پرداخت.

موضوع مهاجرت
موضوع مهاجرت

۱.مکزیک

در این فهرست پنج گانه مکزیک در جایگاه اول قرار دارد. به گفته افرادی که تجربه مهاجرت به این کشور را داشته اند زندگی در مکزیک آرامش بخش است و از امکانات رفاهی که مهاجران به آنها نیاز دارند بهره مند می باشد مثل: اینترنت پر سرعت، دسترسی راحت به بازار خرید، دسترسی راحت به تمام شبکه های ماهواره ای و ساحل و مناظر فوق العاده اش.

شما در مکزیک می توانید راحت تقاضا ویزا دائم دهید که تاریخ انقضاء ندارد و در آنجا برای شغل تقاضا کنید و مشغول به کار شوید.

برای اینکه واجد شرایط مهاجرت به این کشور شوید باید حداقل ۱.۸۲۶ دلار درآمد داشته باشید که این درآمد برای گذراندن زندگی چهار نفر کافی است. علاوه بر آن ویزایی در این کشور وجود دارد که برای اقامت ۴ ساله است و به درآمد نزدیک به ۱۰۰۰ دلار نیاز دارد.

بیشتر بخوانید  نقش رستم، یادمانی باستانی پادشاهان ایرانی
موضوع مهاجرت
موضوع مهاجرت

۲. پاناما

پاناما کشور مهاجر پذیر دیگری است که می خواهد مهاجران آن در این کشور احساس کنند که عضوی از این کشور اند.

این کشور دارای منابع طبیعی غنی از جمله مراتع و کوهای سرسبز و… است و همچنین پایتخت این کشور شام تمامی امکانات مدرن است و پول رسمی این کشور دلار امریکا است.

پاناما برای افرادی که میخواهند مدت طولانی در این کشور بمانند امکاناتی را فراهم کرده است. اگر شما جزء ۵۰ کشور دوست در این فهرست باشید می توانید به این کشور مهاجرت کنید و در آنجا مشغول به کار شوید.

برای اینکه بتوانید به این کشور مهاجرت کنید حداقل درآمدی که باید داشته باشید ۱۰۰۰ دلار است و در صورت مهاجرت به این کشور خدمات درمانی شامل حال شما نیز می شود.

موضوع مهاجرت
موضوع مهاجرت

۳.کاستاریکا

سی سال است که این کشور به خاطر مهاجرانش معروف است و زندگی راحت و اقیانوس زیبایش این کشور را به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل کرده است.

در واقع این کشور مکان زندگی افرادی است که به آب علاقه زیادی دارند و یکی از پر رودخانه ترین کشورهای دنیا است و پر از ورزش های آبی است. انواع گونه های حیوانی در این کشور زندگی می کنند که شامل ۳۰۰ نوع پرنده است.

برای مهاجرت به این کشور حداقل در آمد مورد نیاز ۱۰۰۰ دلار است و برای اینکه بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید باید تقاضا ویزا شغلی هم دهید. کاستاریکا بازار کار خوبی خصوصا در زمینه تدریس زبان انگلیسی و توریست دارد.

موضوع مهاجرت
موضوع مهاجرت

۴.بلیز

بلیز کشوری است که برای زندگی در آنجا نگرانی خاصی نخواهید داشت و هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین است و می توانید در مدت اقامتتان در این کشور به دیدن مناظر دیدنی آن جا بروید.

بیشتر بخوانید  برترین مقاصد گردشگری جهان در سال ۲۰۱۸

برای گرفتن اقامت دائم در این کشور کافی است که با ویزا توریستی به این کشور بروید و هر ماه ویزایتان را تمدید کنید و پس از گذشت ۵۰ هفته اقامت، در این کشور شما می توانید ویزا دائم اقامت در بلیز را به دست آورید.

اگر که شما بیشتر از ۴۵ سال عمر دارید می توانید با داشتن حقوق ماهیانه ۲۰۰۰ دلار اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

موضوع مهاجرت
موضوع مهاجرت

۵.روآتان (نام یک جزیره در هندوراس)

روآتان به تنهایی یک کشور محسوب نمی شود و مناسب برای کسانی است که به دنبال زندگی در یک جزیره دور افتاده و بدون دغدغه هستند.این جزیره در ۳۵ مایلی هندوراس قرار دارد و طبیعت زیبا به همراه موچ های خروشان دریا جزء جاذبه های گردش گری آن محسوب می شوند.

اگر که می خواهید ۳ تا ۴ ماه در این جزیره بمانید کافی است که ویزا توریستی آن را تهیه کنید برای اینکه بتوانید ویزا دائم این جزیره یا هر جزیره ای اطراف هندوراس را بگیرید باید حداقل هر ماه ۱۵۰۰ دلار درآمد داشته باشید.اگر شما در سن بازنشستگی قرار دارید برای مهاجرت به این کشور باید حداقل ماهی ۲۵۰۰ دلار درآمد داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا