لباس و مد

مدل مانتو مجلسی زنانه و دخترانه جدید مناسب نوروز۹۸

مدل مانتو مجلسی عید نوروز ۱۳۹۸

مانتو های زنانه زیبا

بهترین مدل های مانتو مجلسی

مانتو یا روپوش، لباس گشادی اسـت کـه روی لباس‌های دیگر پوشیده می‌شود امروزه مانتو در ایران، کاربردهای اداری، مذهبی و حتی سیاسی دارد و بعد از چادر، دومین لباس رسمی و اسلامی زنان کشور محسوب میشود.

برای خرید یک مانتو علاوه بر سلیقه شخصی باید بـه فاکتورهای دیگری از جمله بلندی یا کوتاهی قد، سایز، رنگ پوست و هدف از خرید مانتو نیز توجه شود.

 

مدل مانتو ۲۰۱۹ ایرانی

مانتوهای زیبای مجلسی

مدل مانتو لاکچری عید نوروز ۱۳۹۸

 

مانتو ساده مخصوص خیابان: مانتویی کـه برای پوشیدن در خیابان خریداری میکنید بستگی مستقیم بـه فصل دارد. شـما در بهار و تابستان بـه یک مدل مانتو حریر خنک و رنگ روشن نیاز دارید و بالعکس در پاییز و زمستان بـه یک مدل مانتو پاییزه گرم و بلند متناسب با آب و هوا و با رنگ‌های پاییزی و خنثی نیاز خواهید داشت.

مدل مانتو شیک برای عید نوروز ۹۸

مدل مانتو ۲۰۱۹ شیک مجلسی دخترانه ۹۸

مانتو مجلسی ۲۰۱۹ عیدانه زنانه

مدل مانتو مجلسی برای عید ۹۸

مدل مانتو ۲۰۱۹ مجلسی زنانه و دخترانه نوروز

خرید مانتو به عنوان یک لباس مناسب برای موقعیت‌های مختلفی مثل مهمانی، محل کار یا رفتن بـه یک گردش روزانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های خرید زنان ایرانی اسـت.

مانتوها لباس‌هایی هستند کـه در هر موقعیتی پوشیده میشوند، پس بهتر اسـت این بار برای خرید مانتویی کـه بتوانید در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید وقت بیشتری گذاشته و البته اصول خرید آن را بدانید.

بیشتر بخوانید  جدیدترین مدل کفش های مردانه

شیک ترین مدل های مانتو عید نوروز ۹۸

مدل مانتو سال ۱۳۹۸

مدل مانتو سال ۹۸

مدل مانتو مجلسی جلو باز عید نوروز ۹۸

بهتر اسـت برای استفاده‌ی روزانه سراغ مانتوهایی بروید کـه راحت‌تر هستند مثلا دوخت ان‌ها به شما اجازه می‌دهد بـه راحتی دست‌ های‌تان را حرکت دهید یا بشینید و بایستید. انتخاب مانتوی روزمره بـه فصل بستگی دارد، در فصل‌ های سرد سراغ جنس‌ های ضخیم‌ تر بروید، پارچه‌ هایی با ترکیب پشم برای زمستان مناسب‌تر هستند.

در حالی‌که در مانتوی تابستانی، هیچ پارچه‌ای نمی‌تواند جای پارچه‌های نخی را بگیردبه گزارش تالاب می‌توانید سراغ طرح‌ هایی بروید کـه در عین زیبایی دست و پاگیر نباشند و البته بـه راحتی با شستشو خراب نشوند. برای رفتن بـه جلسات کاری یا اداره بهتر اسـت از مانتوهای مجلسی یا روزمره استفاده نکنید، به جای ان از سراغ خرید مانتو اداری و رسمی بروید.

 

مانتوهای مجلسی معمولاً از پارچه‌ هایی دوخته می‌شوند کـه بـه راحتی چروک نشده و روی تن فرم صاف و مرتبی داشته باشدمجله مد تالاب بنابراین در ترکیبات پارچه‌ی ان‌ها احتمالا از میزان بیشتری پلی استر در برابر نخ استفاده میشود، چراکه اگر چـه کیفیت پارچه‌ های نخی بالا اسـت اما یک پارچه با الیاف نخ زودتر هم چروک میشود.

ویژگی دیگر مانتوهای مجلسی دوخت ویژۀ ان‌ها اسـت کـه در کنار پارچه دلیل اصلی مرتب بودن مانتو روی تن اسـت. در عین سادگی، دوخت‌ های مانتوهای مجلسی محکم و البته خاص هستند. برش‌ های این مدل مانتو معمولاًً ساده اسـت اما فرم نهایی ان باید متناسب با اندام باشد.

بیشتر بخوانید  پیشنهاد چند مدل مانتو جدید و شیک

زیباترین مدل های مانتو

 

آخرین نکته‌ای کـه در خرید مانتو میتواند اهمیت داشته باشد این اسـت کـه قوانین بازگرداندن یا تعویض را از فروشندگان بپرسید و مطمئن شوید در صورت بروز هر اشتباهی می‌توانید، مانتو یا لباسی را که خریده‌اید تعویض کنید یا پس دهید. امیدواریم مدل های و نکات امروز برای شـما مفید واقع شده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا