ورزشی

استیلی:ارتباط بین دو تیم امید و بزرگسالان به سود فوتبال کشور است

حمید استیلی درحاشیه تمرین امروز تیم ملی امید عنوان کرد:‌قرار بود اردوی ما ادامه داشته باشد، اما با توجه به درخواست زیادی که باشگاه‌ها برای دراختیار داشتن بازیکنان خود داشتند از جمله استقلال و پرسپولیس که با کمبود بازیکن روبرو هستند، تصمیم گرفتیم امروز روز پایانی باشد، به احتمال زیاد اردوی بعدی ما در عمان برگزار می‌شود.

استیلی
استیلی

وی درباره برگزاری تمرین در زمین پژوهشگاه نفت گفت:طبعا وقتی کیفیت زمین خوب باشد تمرین هم خوب می‌شود، با توجه به اینکه کمپ تیم ملی آماده می‌شود و بزرگسالان به آنجا منتقل خواهند شد، این زمین دراختیار ما قرار می‌گیرد و فکر می‌کنم از این به بعد زمین خوبی برای تمرین داشته باشیم.

بازیکنی که مستعد باشد به تیم اضافه می‌شود،‌ همین الان هم سه بازیکن لژیونر اضافه شده‌اند. در همین رقابت‌های جاکارتا دو سه بازیکن ما را می‌خواستند، خوبی میادین بین‌المللی همین است که بازیکنان دیده می‌شوند، قطعا کار ما هم برای انتخاب نفرات سخت است چون همه خوب و باانگیزه تلاش می‌کنند.
استیلی درباره جلسه روزگذشته خود با رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در جلسه با تاج در این مورد صحبت کردیم و او گفت هر موقع بخواهیم می‌توانیم با نامه رسمی از آنجا استفاده کنیم، پک برای همه رده‌های سنی است، اما اولویت با بزرگسالان است، باید یک مقدار مدیریت شود تا تداخلی در برنامه‌ها وجود نداشته باشد و باید جوری کار کنیم که به کسی ضربه نزند.به هر حال،ما همه زیرمجموعه فدراسیون هستیم، از روز اول هم تعامل داشتیم و گفتیم اولویت با بزرگسالان است، اگر ارتباط بین دو تیم امید و بزرگسالان وجود داشته باشد، به سود فوتبال کشور است، اگر می‌توانستیم بازی تدارکاتی هم بین دو تیم برگزار کنیم خیلی خوب می‌شد.

بیشتر بخوانید  تاج: باید اشتباهات داوری را به حداقل برسانیم

بازیکنان امید هم آینده فوتبال ما هستند و همه باید تلاش کنیم پرچم کشورمان بالا باشد.

 

منبع:فدراسیون فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا