اخبار

جزئیات تیراندازی شب گذشته ماموران پلیس در خیابان نیروی هوایی

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درخصوص تیراندازی شب گذشته پلیس در محدوده خیابان نیروی هوایی توضیح داد.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی شب گذشته در محدوده نیروی هوایی به واسطه دستگیری یکی از مجرمین سابقه دار خبر داد.

وی اظهار داشت: ساعت یک بامداد روز جاری ( جمعه مورخه ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ ) واحد گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محدوده میدان امام حسین به یک دستگاه خودرو پراید نقره‌ای مشکوک شد که با بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد خودرو در مورخه پنجم آبان ماه ۱۳۹۷ در محدوده خانی آباد نو سرقت شده است.  

تیراندازی
تیراندازی

 رئیس پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: مامورین گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ با استفاده از وسائل هشداری به راننده پراید دستور ایست داده اما وی بدون توجه به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کرده و با افزایش سرعت و حرکت در کوچه پس کوچه های فرعی سعی در فرار از واحد گشت پلیس آگاهی می کند. 

 سردار لطفی ادامه داد:طی این تعقیب و گریز مامورین در مرحله اول و با رعایت قانون بکارگیری سلاح و شیک بیش از سه تیر هوایی سعی در متوقف کردن خودرو داشته اما راننده پراید مسروقه ضمن حرکت در خلاف جهت خودروها در خیابان های یک طرفه و تصادف خسارتی با چندین خودرو همچنان به فرار خود ادامه داد.

وی گفت: نهایتا مامورین با شلیک چندین گلوله به سمت چرخ های خودرو ، سه لاستیک پراید را مورد هدف قرار داده و پس از گذشت نزدیک به یک ساعت تعقیب و گریز، خودروی پراید مسروقه را در محدوده ۳۰ متری نیروی هوایی متوقف کرده و راننده  ۲۵ ساله پراید را دستگیر کردند. 

بیشتر بخوانید  سال گذشته آمریکا ۸ بار مستقیم و امسال ۳ بار غیر مستقیم درخواست مذاکره داشت

این مقام ارشد آگاهی پایتخت بیان داشت: در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که راننده پراید مسروقه از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت بویژه سرقت خودرو بوده که به تازگی از زندان آزاد شده است.  

وی خاطرنشان کرد:متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی تهران بزرگ، جهت انجام تحقیقات پلیسی و شناسایی دیگر جرائم ارتکابی در اختیار اداره دوم مبارزه با سرقت خودرو پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 15 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا