ورزشی

سلطانی‌فر: امیدوارم تیم ملی فوتبال پس از ۴۴ سال قهرمان جام ملت‌های آسیا شود

رئیس ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال ایران پس از ۴۴ سال عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا را بدست آورد.

مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح پارک آبی پرشین فردیس صحبت‌هایی را عنوان کرد که به شرح زیر است:

*افتتاح یک مکان ورزشی موجبات سلامت جسم و روح انسان‌ها را فراهم  و اوقات فراغت هزاران مردم این استان و منطقه را هم پر خواهد کرد. حضور موثر بخش خصوصی خط بطلانی است بر تمام زمزمه هایی که از کاهش اشتیاق سرمایه گذاران صحبت می کنند.

*با وجود تنگناهای اقتصادی که از سوی دشمنان ایران اسلامی تحمیل شده ، مردم و مسئولین با همگرایی خوبی مسیر رشد ، توسعه و سازندگی را با قوت و‌قدرت ادامه می دهند. ورود بخش خصوصی در ورزش از لحاظ مادی و معنوی ارزشمند است چرا که در بعد مادی بخش خصوصی با حساب و کتاب منطقی ‌ارزیابی دقیق نسبت به شرایط اقتصادی ورود می کند از طرفی در بعد معنوی هم ورزش موثرترین و ارزان‌ترین ابزار برای شادی و شعف مردم است 

جام ملت‌های آسیا

جام ملت‌های آسیا
جام ملت‌های آسیا

*اگر بخواهیم اتفاقی را رقم بزنیم که ارتقا وحدت و غرور ملی را بوجود آورد هیچ ابزاری ارزان‌تر از ورزش وجود ندارد و همگان به وضوح دیدند که در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال که در گروه مرگ قرار گرفتیم با پیروزی بر مراکش مردم فارغ از هر حزب و گروهی با وحدت ملی به شور و شعف رسیدند و احساس غرور داشتند .

*توجه مقامات عالیرتبه نظام به ورزش را هم مثبت است؛ برای اولین بار مقام معظم رهبری برای باخت یک تیم هم پیام تشکر صادر کردند که بعد از دیدار ایران مقابل اسپانیا بود که تلاش بازیکنان را ستودند

بیشتر بخوانید  لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا

*سال ۹۷ را سال پر رویداد ورزش قهرمانی ایران بوده است ؛در رقابت های جام جهانی فوتبال که در گروه مرگ قرار گرفته بودیم و‌خیلی ها پیش بینی کردند کیسه گل می شویم بازی های درخشان و‌نتایج تاریخی را رقم زدیم و بهترین عملکرد ایران در پنج دوره حضورش در جام جهانی به دست آمد ، سپس در بازی های آسیایی ۲۰۱۸  با ۶۲ مدال بیشترین تعداد مدال را در تاریخ این بازی ها پس از انقلاب اسلامی از آن خود کردیم و در بازی های پاراآسیایی هم با نتایج درخشان بر خلاف دو‌دوره قبلی که در جایگاه چهارم قرار می گرفتیم در مکان سوم ایستادیم و بازی های المپیک جوانان هم با کسب ۷ مدال طلا و قرار گرفتن در جایگاه هفتم با صعود ۱۷ پله ای نسبت به دور قبل مواجه شدیم که افتخارات بزرگی محسوب می شود.

*امیدواریم پرسپولیس با گذشتن از سد السد قطر بتواند گام بلندی را برای قهرمانی یک تیم باشگاهی که سالهاست مردم ایران منتظر آن هستند ، بردارند.

*در ادامه رویدادهای مهم پیش روی ورزش ایران ، تیم ملی فوتبال کشورمان با قدرت و حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال همچنین اراده قوی مردم ایران و با یک کادر فنی خوب در جام ملت های آسیا حضور پیدا می‌کند تا  انشاالله بتوانیم بعد از ۴۴ سال قهرمانی این رویداد مهم را که مردم منتظرش هستند بدست آوریم .

*بر خلاف دوره های قبل که تمرکز بر روی بازی های المپیک  در شش ماه قبل از المپیک صورت می گرفت ، این بار مراحل آماده سازی ، تدارک و پشتیبانی را از دو سال قبل آغاز کرده ایم تا بتوانیم نتایج تاریخی را رقم بزنیم . برای رشد و توسعه باید آرامش ایجاد کرد و موفقیت های ورزش ایران هم در سایه آرامش و دوری از حاشیه ها بدست آمده است.

بیشتر بخوانید  تساوی سپاهان و پرسپولیس با دو اخراجی

نظارت ویژه ای روی پروژه سالن ۶ هزار نفری کرج داریم تا سریعت در اختیار مردم قرار گیرد تا ورزش این استان با میزبانی های رویدادهای ملی هم رونق بیش‌تری در ورزش این استان رقم بزنند و هم باعث شادی و شعف مردم شوند.

 

منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − سه =

دکمه بازگشت به بالا