گوناگون

همه چیز درباره ولستر N هیوندای

هیوندای اعلام کرده که ولستر N به گونه‌ای طراحی شده تا چرخش‌های سریع‌تری را با گشتاور محدود فرمان ارائه دهد.

ولستر N هیوندای

ولستر N هیوندای
ولستر N هیوندای

ولستر N اولین محصول کمپانی برند N هیوندایی در آمریکاست و  معرفی این محصول در  میان حوزه هاچبک‌های داغ این کشور ماموریت بسیار سنگینی است.

یه گزارش  کاراسکوپ، روی کاغذ ولستر N یک مدل کامل  و ویژه است که در نسل دوم با یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ روشن شده با گشتاور ۳۵۲ نیوتن‌متر ۲۷۵ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. این خودرو به اندازه کافی سریع از آب درآمده   و قدر حاصل از تولید موتور را به چرخ های جلو انتقال می‌دهد.

ولستر N هیوندای
ولستر N هیوندای

اسپورت‌ترین عضو خانواده ولستر هیندایی در هر بخش خود با اجداش متفاوت است و در ظاهر خارجی می‌توان مجموعه بدنه اسپورت‌تر را روی آن مشاهده کرد. از جمله مجموعه اسپورت این خودرو می‌توان به سپرهای منحصربه‌فرد، ستون‌های جانبی پهن‌تر، اگزوز دو قلو و چرخ‌های ۱۹ اینچی اشاره کرد. چراغ‌های LED و اسپویلرهای سقفی از دیگر و‌ژگی‌های این خودرو هستند.

در فضای داخلی نیز کمربند ایمنی آبی و دوخت‌های به همین رنگ دوست‌داشتنی ظاهر شده است. صندلی‌های بزرگ، فرمان با طراحی منحصربه فرد، اهرم تغییر دنده و فضای بیشتر برای سرنشین و راننده از ویژگی‌های فضای داخلی این خودرو است.

ولستر N هیوندای
ولستر N هیوندای

موتور این خودرو صدایی جالب از طریق اگزوز فعالش تولید کرده که برای دوستداران خودروهای اسپورت جالب خواهد بود. جعبه دنده دستی این خودرو نیز به نحوی طراحی شده که عملکرد دقیق و نرم‌تری را ارائه دهد.

ولستر N هیوندای
ولستر N هیوندای

هیوندای اعلام کرده که ولستر N به گونه‌ای طراحی شده تا چرخش‌های سریع‌تری را با گشتاور محدود فرمان ارائه دهد. از طرفی یک دمپر کنترل الکترونیکی نیز سازگاری بیشتری را با رانندگی هر روزه ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید  میزان عمر ویروس کرونا در آب تخمین زده شد

منبع:عصرایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا